Můj rok 2017 + mnoho osobních fotek co jste neviděli

Minulý rok jsem udělala shrnutí svého roku 2016 a vzhledem k tomu že to byla skvělá sebereflexe, rozhodla jsem se pro vytvoření tohoto článku i nyní.

Jaký byl můj rok 2017 a co vše se událo? 

Leden

Jsem první měsíc v nové práci a jsem nadšená. Je tam skvělý mezinárodní kolektiv, super benefity a také to mám blízko domů, takže změna práce byla opravdu dobré rozhodnutí. Dokonce se zúčastním i New Year’s Party a pomalu ale jistě se začínám seznamovat s náplní mé práce. S Lukášem vybavujeme byt – kupujeme si gauč a televizi – ano, už to s námi začíná být vážné 🙂 Také začínáme zařizovat místo na naši svatbu, kterou plánujeme v červenci. Navštívíme několik restaurací a dokonce i loď, která se nám sice hrozně moc líbí, ale po zvážení se rozhodneme pro italskou restauraci s velkou zahradou. V lednu mám také 28. narozeniny, ale nijak zvlášť to neslavím, pouze jsme zašli s Lukášem na večeři. Chodím poměrně často do fitka.

 

Únor

V únoru slaví narozeniny Lukášova mamka a tak jedeme na pár dní do Bohumína. Také mi sundavají horní rovnátka, tak jsem z toho náležitě šťastná. Kromě toho se nic moc zajímavého neděje, stále chodím do práce kde mi dělá společnost mopsík Žofka a také chodím do fitka. Nevím jestli jsem vám to někdy ukazovala, ale na fotce můžete vidět mé původní svatební šaty, které jsem si koupila již v prosinci. Pak se mi ale přestaly líbit a začala jsem chodit skoro každý týden na zkoušení jiných…

 

Březen

Březen se opět točí kolem zkoušení svatebních šatů. Tyto fotky jsem nikdy nikde nezveřejňovala tak alespoň můžete vidět, co všechno jsem předtím absolvovala. Jinak když se teď dívám na to jak jsem byla krásně hubená, chce se mi trošku plakat 😀 Ale nebudu předbíhat, v tu chvíli jsem si samozřejmě nijak zvlášť hubená nepřipadala a stále jsem chodila cvičit. Nijak extra jsem to ale nepřeháněla, jak můžete vidět tak jsem i často mlsala. V tomto měsíci jsem byla také pozvaná na setkání s francouzskou zakladatelkou přírodní kosmetiky Decleor a z něho vznikl velmi inspirující článek o kráse, o životě a o tom jak přijmout sama sebe, který jste si mohli přečíst ZDE.

 

Duben

Na Velikonoce se poprvé setkávají moji a Lukášovi rodiče a tak máme rodinný oběd v restauraci Il Giardino, ve které se nakonec bude konat i naše svatba. Stále chodíme s Lukášem do fitka (Lukášův výraz mluví za vše 🙂 a také jsem byla pozvaná na večerní událost do restaurace Aureole, kde jsem se opět setkala se Solange. Byl to krásný zážitek a to jídlo tam bylo opravdu vynikající.

 

Květen

V květnu začínám panikařit před svatbou a snažím se dovyřešit všechny věci. Kupuji a vyrábím výzdobu, jdu na zkoušku vlasů a líčení (což nedopadne moc dobře) a vybírám boty. V tomto měsíci se stane něco tak zásadního co nám navždy změní život a já o tom ještě ani netuším. Když se dívám na ty fotky tak mám skoro slzy v očích, že se v mém těle děje něco tak zázračného.

 

Červen

Přípravy na svatbu vrcholí a já zjistím tu neskutečnou věc, které se mi ze začátku nechce ani věřit – jsem TĚHOTNÁ! Jsem obrovsky šťastná. S Lukášem se rozhodneme těhotenství utajit a oznámit to až po 3 měsících, kdy už nehrozí riziko potratu. Začínají tedy ranní a někdy i celodenní nevolnosti a já se stahuji spíše do sebe a nejsem moc sociální. Navíc řeším spoustu organizačních věcí před svatbou a strachuji se, aby vše dopadlo podle plánu. Vzhledem k mému rostoucímu bříšku (a taky šílenému vedru) se rozhodnu pro volnější střih šatů. Také mám rozlučku se svobodou na které jsem bohužel opět musela tajit že jsem těhotná, i když to bylo asi každému jasné když jsem nepila… 🙂

 

Červenec

Je to tady! Osm měsíců plánování a nyní přišel den D, kdy se koná naše svatba. Obřad jsme měli 7.7.2017 na Novoměstské radnici v Praze a následnou hostinu pak v restauraci Il Giardino. Byl to doposud ten nejkrásnější den v mém životě  a vše proběhlo skoro jako v pohádce. Každý moment jsem si snažila užít na maximum a bylo to opravdu nádherné. Ukážu vám tady jen pár fotek, protože více jste mohli vidět již na mém blogu ZDE a nebo v našem zkráceném svatebním videu TADY. 

 

Srpen

3 měsíce mého těhotenství uplynuly a my jdeme oznámit rodičům a pak i přátelům naši radostnou zprávu. Začátkem srpna jedeme do Bohumína kde vybereme i cestu na naše líbánky. Nakonec zvolíme zájezd na řecký ostrov Thassos kam odlétáme koncem srpna. Bříško ještě není téměř vidět.

 

Září

Konečně jsme s Lukášem na naší první společné dovolené u moře a zároveň jsou to i líbánky a babymoon. Bohužel né všechno dopadlo přesně podle našich představ, ale to jste si už mohli přečíst u mě ve článku ZDE. I tak máme ale nějaké úsměvné zážitky na které vzpomínáme do teď a jak se říká – co nás nezabije to nás posílí, a tak jsme se alespoň s láskou vrátili domů a užívali si, jak dobře nám tady je. Ale fotky vypadají jako naprostá idylka, co myslíte? 🙂

 

Říjen

Začínáme pořizovat výbavičku pro miminko (videa můžete vidět ZDE) a do toho Lukáš mění práci, takže je toto období pro nás poměrně náročné. V tuto chvíli napíšu citový článek na blog díky kterému vás hodně vyděsím, ale to jsem neměla vůbec v úmyslu. Jen jsem se potřebovala vypsat ze svých emocí a nedošlo mi, že to zasáhne tolik lidí. Děkuji vám za vaši podporu kterou jste mi v tu chvíli dali a že jste se o mě tolik báli. Nakonec vše dobře dopadlo a Lukáš má teď skvělou práci, za což jsem nesmírně vděčná.

 

Listopad

Listopad je tady a já už jsem myšlenkami na mé mateřské, na kterou již brzy nastupuji. Vše se začíná točit okolo miminka, chodím neustále po doktorech, řeším výbavičku, natáčím hodně videa  a těsím se na to, až tu s námi bude i E. Začínám pomalu ale jistě chytat vánoční náladu.

 

Prosinec

Strašně moc se těším na mateřskou, na kterou nastupuji v půlce prosince. Přecejen už se mi hůře chodí a nejraději bych jen odpočívala doma a zařizovala věci pro mimi. Ještě než odejdu z práce tak máme Vánoční večírek a já si najednou uvědomím, jak moc to bude odlišné od toho, co jsem doposud měla. Loučím se s kolegy a cítím vděk a radost z toho, že jsem měla tak skvělou práci a lidi kolem sebe. Štědrý večer proběhne u nás ve společnosti mých a Lukášových rodičů, ale to jste si mohli nedávno přečíst v mém článku TADY.

 

Rok 2017 byl pro mě úžasný, zažila jsem spoustu skvělých zážitků na které budu ještě dlouho vzpomínat a hlavně se v něm stalo pár zásadních změn, které už navždy ovlivní můj život. Doufám že váš rok 2017 byl také velkým dobrodružstvím a do nového roku vám přeji hodně zdraví, lásky a spokojenosti.

Jestli vám můžu dát jeden tip – zkuste si také shrnout váš dosavadní rok protože zjistíte, co vše se za tu dobu stalo a jak moc jste vyzráli a zlepšili se. A pokud by tomu tak náhodou nebylo tak nezoufejte, máte novou příležitost v roce 2018! S láskou Simi