O mně

46077574_10213743266284771_4982539071294275584_o
Simona Šeligová
Vystudovala jsem vysokou školu ČZU obor Evropská agrární politika, ale ze školy mi nejvíce dal roční pobyt v Řecku na programu Erasmus. Pracovala jsem v mezinárodních společnostech jako např. SAP a Microsoft, bohužel nic z toho mě zcela nenaplňovalo. Přála jsem si dělat něco více kreativního, a tak jsem jednoho dne v roce 2014 natočila video na Youtube….Vůbec jsem netušila, kam to bude směřovat, jen jsem věděla, že mě to moc baví. Následně jsem si založila i blog a profily na sociálních sítích (Instagram, Facebook). V té době jsem se zaměřovala na zdravý životní styl (v Řecku jsem hodně přibrala a přála jsem si zhubnout). Udělala jsem si rekvalifikační kurz Výživového poradce a Instruktora Body&Mind. Pak jsem potkala Lukáše – mého budoucího manžela. V roce 2018 se nám narodil syn Edwin a bylo to to nejkrásnější, ale zároveň to nejtěžší, co jsem kdy v životě zažila. A stále je. Edwínek je veselé akční dítě, a zároveň je i hodně náročný. Od jeho narození si procházíme různými strastmi, které Edwí velmi intenzivně prožívá – bolest bříška, růst zubů, nemoci, očkování, období vzdoru, nemluvení, neúspěšné pokusy ve školkách a mohla bych pokračovat… To celé s vámi sdílím, protože tak nějak tuším, že v tom nejsem sama… Že nás je více a potřebujeme se navzájem podporovat a vědět, že to jednou přejde a bude líp. Bývám k vám často hodně otevřená a občas na to narazím, ale i za tu cenu mi to stojí. Já to zkrátka jinak neumím. Blog a sociální sítě jsou pro mě prostředkem, kde se vypíšu/vymluvím a je mi hned lépe. Moc děkuji, že jste tu se mnou a že za mnou přijdete i na Mamasrazy, které občas pořádám (když zrovna není covid :). Pár fotek z našich Mamasrazů najdete dole. Díky vám jsem se umístila i na 2. místě v soutěži Maminka roku 2018 pořádané časopisem Maminka. Pokud byste si chtěli přečíst rozhovor pro časopis Maminka, najdete ho zde. Od roku 2019 se umisťuji v TOP 3 v kategorii Lifestyle v soutěži Mamablog roku. V roce 2022 jsem vyhrála 1. místo! Netuším, jak se to stalo, ale vím, že za to vděčím vám všem, kteří mě sledujete a podporujete. Moc vám děkuji, nejen za podporu v těchto anketách, ale i denně ve zprávách, kdy mi píšete, že to je u vás doma podobné.
O druhém dítěti jsem první dva roky s Edwínkem nechtěla ani slyšet, nakonec jsme s Lukášem usoudili, že chceme pro Edwínka sourozence. Otěhotněla jsem a teď máme úžasnou princeznu Vivien Lily, která je zatím úplně jiná než Edwí :).
Náš životní sen je žít u moře. Původní plán byl přestěhovat se do Barcelony, nicméně člověk míní, život mění…. Vyjeli jsme tam na zkoušku a nevydrželi ani měsíc. Jsem zvědavá, kam nás cesty zavedou příště a zda se to povede někde jinde. Nejaktivnější jsem na Instagramu, tak se za mnou stavte!
DSC01240DSC01568
FCB6817D-C40A-4AE3-B039-1E1A4F1FCEC2

Mimo jiné také pomáhám firmám se správou sociálních sítí a komunikací s influencery. V případě zájmu mne můžete kontaktovat na seligovasimi@gmail.com . Budu se těšit!