Jaké byly naše Vánoce?

Štědrý večer utekl jako voda a teď už jen odpočíváme a užíváme si pohody mezi svátky. Letos se to tak krásně sešlo že já už jsem na mateřské a Lukáš nemusí do práce, takže máme opravdu dlouhé společné volno. Původně jsme měli jet na Vánoce do Bohumína, ale vzhledem k tomu že jsem již v osmém měsíci těhotenství tak se nám nechtělo podnikat tak dalekou cestu. Lukášovi rodiče tedy přijeli za námi a nakonec přišli i moji rodiče, takže jsme měli na Štědrý večer opravdu veselo. Dali jsme si hrachovou polévku, kapra s bramborovým salátem a rozdali dárky. Paradoxně nejvíce dárečků dostal náš malý E., který není ještě ani na světě 🙂 Ale je pravda že teď se naše životy točí převážně jen okolo něj, a proto jsem ráda za jakoukoliv věc do výbavičky. Dostali jsme spoustu roztomilých věcí tak vám je pak opět ukážu v novém videu. Den před Štědrým večerem nám přivezli komodu s přebalovacím pultem a to byl asi ten nejlepší dárek.

Poslední dny jsem totiž začala trošku panikařit že sice máme spoustu věcí jako je šumící medvídek, hračky a elektrickou chůvičku, ale nemáme ty základní věci jako je postýlka, přebalovací pult nebo autosedačka.

Ihned jsem tedy objednala alespoň komodu s přebalovacím pultem a byla jsem nadšená když ji Lukáš postavil. Postýlku by nám měli dovézt první týden v lednu, tak doufám že to bude co nejdříve. Termín porodu mám sice až v únoru, ale člověk nikdy neví kdy příroda zavelí a miminko bude chtít ven. Raději mít vše připravené a pak v klidu a pohodě čekat, než nemít zařízené základní věci.

Včera jsme se stavili ještě v IKEA a pořídili úložné prostory do police, abych měla kam odkládat plenky a různé kojenecké potřeby.

Tak vidíte, chtě nechtě se naše Vánoce točí okolo našeho miminka a to ještě není ani na světě.

Byly to naše poslední vánoce bez E. a já už se nemůžu dočkat na příští rok, kdy tady bude s námi. To teprve ucítíme to kouzlo vánoc… A i když si teď myslím že vím jaké to s miminkem bude, tak určitě nemám ani ponětí. Ten pocit lásky a naplnění se musí prožít.

Doufám že jste měli krásné Vánoce plné dobrého jídla, rodinné pohody a klidu a pořádně oslavíte vstup do nového roku! S láskou Simi