Kdo nezažije, neuvěří – Aerojóga, úplněk a magie

Včera jsem psala O MEDITACI a o tom, jak významnou roli hraje v mém životě. A tak jak jsem v prvním článku zapomněla zmínit meditaci, tak včera jsem zapomněla zmínit zase jógu.

JÓGA a meditace se mi v poslední době velmi propojují, chodím na různé lekce jógy (zkouším powerjógu, hathajógu, aerojógu, hotjógu a další) a na závěr každé hodiny vždy přichází relaxace. Uvolnění těla a mysli. Dříve jsem to brala jen jako nutnost lekce a musím se přiznat, že párkárt jsem i předčasně odešla a relaxace jsem se nezúčastnila. Chyba, velká chyba! 
Z mých současných zkušeností vnímám, že závěrečná relaxace (určitá forma meditace) je pro mě to nejcennější, co mi lekce jógy přináší. Dokážu se do toho tak ponořit, že zapomenu kdo jsem a kde se nacházím. V této chvíli je možné VŠE! Díky tomu se dá spousta věcí změnit, pokud si tak přeji.
“Já jsem” je magické zaříkadlo, za které můžete doplnit cokoliv, co si přejete být. Hodně se zde pracuje s afirmacemi a umožňuje nám to vydat se tou správnou cestou.
Včera byl úplněk. Nikdy jsem nebyla ten typ člověka, co by na to věřil ani v tom nějak výrazně “frčel”, že je úplněk, ale během posledních pár let se setkávám s lidmi, kteří mi vždy řeknou, že právě dnes je úplněk a dějí se jim abnormální věci. Zdají se neobvyklé sny, lidé nemůžou spát a v každém z nás se děje něco magického, ať už to jsme schopní vnímat a nebo nikoliv. Nedávno jsem četla knihu o magii (jen tak ze zvědavosti samozřejmě a s velkou dávkou skepse), ale velmi mě překvapilo, že mnoho věcí co se tam psalo, jsem již velmi dobře znala z jiných knih o seberozvoji. Že většina z toho, co se tam psalo, vlastně dávalo smysl a měla jsem vnitřní touhu to vyzkoušet. Některé věci jsou teda trochu přehnané (možná trochu víc), ale když si vezmeme např. takový obřad, který čarodejnice bílé magie dělá, tak je to v podstatě takový osobní rituál, kdy vyřknete vaše tajná přání a pošlete je někam výš (ať už je to k Bohu, do Vesmíru nebo kamkoliv jinam, v co věříte). A to přece není nic “šíleného” a nebo divného, ne?
Jedna VELMI PODSTATNÁ INFORMACE, kterou jsem se dočetla právě v této knize (to například zatajili v knize The Secret) je, že vaše přání musí být užitečné nejen pro vás, ale také pro další lidi. Nesmí to být pouze sobecké přání stylem – “Chci být bohatá” nebo “Chci dostat tuto práci”, ale musí to mít pozitivní vliv i na ostatní a když to přeženu, mělo by to “zlepšit svět”.
Po vyřknutí přání (a podle magie ještě udělání pár dalších kroků) je důležité na dané přání zapomenout a mít ho jen uvnitř vás, někde hluboko v podvědomí, ale během všedních dnů na něj nemyslet a neptat se každý den, jaktože se to ještě nesplnilo.

Když se dostanete do stavu, kdy vnímáte ve vašem těle tok energie, dokážete tomuhle všemu uvěřit a někde v sobě cítíte, že tohle vše je možné.

Včera jsem byla na AERO józe neboli létající józe v Domě jógy na Andělu a opět se mi tohle všechno potvrdilo. Lektorka Dagmar Vybíralová vedla lekci pro zdravá záda naprosto skvěle, bylo to velmi příjemné protažení a uvolnění zablokovaných zad z práce u počítače. Co ale přišlo na závěr jsem vůbec nečekala a ohromilo mě to. Závěrečná relaxace byla s povídáním o Archandělích, stříbrnofialových paprscích a o tom, – Kdo jsem já-. Opět zde byla vynikající práce s afirmacemi a o tom zařídit, abychom se cítili jak v nebesích, chránění a s pocitem, že vše co si přejeme je možné. Na konci jsme dostali kartu, ve které stálo, že vše je tak, jak má být a vše se v pořádku vyřeší. Co vám budu povídat, odcházela jsem s blaženým výrazem jako malé dítě, a když jsem se podívala na ostatní cvičící v sále, byli na tom podobně. Nádhera, božkost, uklidnění, vděčnost a radost. Děkuji za tento zážitek!
To je pro dnešek asi vše. Možná to zní všechno až moc fantasticky, ale opět si dovolím připomenou, že tohle vše je realita a žádná fikce.

Kdo nezažije, neuvěří.

Děkuju moc všem, kteří jste dočetli až sem, a pevně věřím, že vám to vnuklo nějaký nápad nebo inspiraci! S láskou Simi