Vyhlášení soutěže Maminka roku 2018!

Nestíhám. Poslední dobou blog hodně zanedbávám, za což se vám omlouvám. Všechny mé dojmy vždy sdílím na Instagramu (většinou na Instastories) a mám pocit, že bylo vše řečeno. Na blogu přitom není ani tečka. Proto bych sem ráda napsala alespoň pár řádků, jak probíhalo vyhlášení soutěžě Maminka roku 2018.

Časopis Maminka vyhlásil již před létem soutěž o Maminku roku a já se dostala mezi TOP 10 v kategorii Maminka blogerka. Pokud jste mě v té době sledovali, určitě víte, že to bylo poměrně dramatické a né jednou jsem chtěla v soutěži skončit. Nakonec jsem ale vydržela (hlavně i díky vaší podpoře) a bojovala jsem do konce. Umístila jsem se v TOP 3 a dostala pozvánku na slavnostní vyhlášení vítězky, o které rozhodovala porota.

V den vyhlášení jsme byli pozvaní na ranní brunch v restauraci SOHO, kde jsme se navzájem seznámili a potkali s porotci. Poté následovalo líčení a česání, kterého jsem se bohužel nezúčastnila. Byla jsem já i Edwínek po nemoci, a tak jsem jela raději domů. Večer jsme se opět setkali v SOHO na slavnostním vyhlášení. Celý večer moderoval skvělý Vojtěch Bertnatský a o hudební vložku se postaral talentovaný Ondřej Ruml.

Já nakonec skončila na krásném 2. místě. Vítězkou na plné čáře se stala háčkovací maminka Krampolinka a na 3. místě se umístila moje jmenovkyně Simča z blogu Timeformommy.  Ještě jednou ze srdce děkuji své rodině za usilovné posílání hlasů každou hodinu (!) a také vám všem, kteří jste posílali hlasy. Byl to nezapomenutelný večer plný silných inspirujících příběhů maminek z kategorie Hrdinka. Celkovou vítězkou se stala Kristýna právě z této kategorie. Jako třetí velmi zajímavá kategorie byla maminka Podnikatelka, ve které se na prvních třech místech umístily: Petit Lulu, Rosa Mitnik a maminka z Penzion Sněžná.

Děkuji za tuto soutěž časopisu Maminka a věřím, že se nekonala naposledy.