Občas má člověk zvláštní pocit…

Občas má člověk zvláštní pocit a ani neví proč… Zkrátka víte, že je něco špatně, ale nedokážete říct co. Když jsem se včera ráno probudila a chystala se s Lukášem na prodloužený víkend do wellness hotelu, měla jsem ten divný pocit. Blesklo mi hlavou, že pojedeme přes dálnici a že to není zrovna bezpečné místo. Po jedné autonehodě v minulosti mám zkrátka respekt k dálnicím a tak už to nejspíše asi zůstane. Těsně předtím než jsme vyrazili mi volala slečna z hotelu, že se moc omlouvá ale že měli havárii s vodou a v celém hotelu nepoteče voda a ať tedy nejezdíme… Přijde vám to jako smůla? Možná, ale mě to přijde možná jako štěstí... možná jsme tam opravdu neměli jezdit z nějakého vyššího důvodu, který se už ale nikdy nedozvíme. Je zajímavé proč se dějou takové věci, když nad tím člověk přemýšlí více do hloubky.

Věci se dějí z nějaké příčiny, vše má svůj důvod.

Neříkám, že to musí být něco nadpozemského, to se občas stává že je havárie vody, ale přesto mi to přijde zvláštní ještě ve spojení s tím mým vnitřním pocitem. I přestože jsme zůstali v Praze, rozhodli jsme se podniknout výlety a užít si tak krásné počasí.
Dnes jsme zavítali do ZOO a i když bylo obrovské vedro, viděli jsme zvířátka a bylo to moc fajn. Poté jsme si zašli na vynikající oběd do Podolky v Karlíně, kde jsem si dala skvělý grilovaný kozí sýr s batáty a jako dezert úžasný raw čokoládovo-pomerančový dortík s malinami a mátou. Podolka je moje srdcovka nejen díky jídlu, ale i kvůli originálnímu interiéru. Na zítra plány ještě nemáme, ale určitě podnikneme nějaký další pěkný výlet. Tak to asi mělo být 🙂 Užívejte si slunečné dny a přeji vám krásný víkend! S láskou Simi