Jak mi voní léto?

Léto je plné slunce, pohody, radosti a krásných vůní přírody. Miluji vůni šťavnatých ovocných plodů a také květin, které jsou všude okolo nás. Letošní příchod léta jsem přečkala v relativním klidu, většinou mám na jaře vždy silnou alergii na pyl, tento rok to bylo ale v pohodě a rýma s kýcháním mě trápily pouze pár dní. Přemýšlela jsem, co vše pro mě vůně znamená a jak moc ovlivňuje náš život. 
V poslední době mám posedlost po parfémech, ráda objevuji nové vůně a zkouším, zda by se ke mně hodily. Jelikož jsem si zamilovala parfém Versace Bright Crystal Absolu, ale také jsem chtěla zkusit něco jiného, pořídila jsem si do kabelky jemnou alternativu ve světle růžové Versace Bright Crystal. 
Vždy když si vybírám vůni, jdu do parfumérie v nákupním centru, vyzkouším pár vůni a celý den k nim přičichávám, zda mi voní na mém těle a nebo ne. Kolikrát se mi stalo, že mi parfém ze začátku velmi voněl a postupem času mi na těle začal vadit a třeba mě z něj začala bolet i hlava. Pokud mi ale parfém vyhovuje celý den, vím, že si ho můžu pořídit a to už objednávám přes Parfums.cz, kde jsou bezkonkureční ceny. Když jsem si naposled vybírala vůni, přičichla jsem si právě k této světle růžové Versace Bright Crystal, ale přes internet jsem si pak pořídila omylem Versace Bright Crystal Absolu. I tak jsem měla ale štěstí, protože mi moc voní. Teď jsem se rozhodla pro ten původní, tak snad s nim budu také spokojená. Vůně Versace Bright Crystal je jemnější a méně sladší, než tmavší verze Versace. Jedná se o ovocně-květinovou vůni s lehkým nádechem pižma, a prý je to jedna z nejoblíbenějších vůni od značky Versace.  Parfém voní zpočátku svěže díky akcentům citrusových plodů, poté přechází ve vůni lehce sladší s tóny pivoňky a magnólie. Aha, a já si říkala, proč mi tak voní – miluji pivoňky! Připomíná mi to dětství, když jsme byli u babičky na zahradě a tam kvetly nádherné hlavy pivoňek! Od té doby mám pivoňku jako jednu z mých nejoblíbenějších květin, samozřejmě hned po růžích. V parfému je cítit také lotosový květ a výsledná vůně je jemná a čistá, působí velice žensky a smyslně. Je přímo zrozený pro letní romantické večery, kdy si s vaším partnerem povídáte o životě a o tom, co byste si přáli zažít. My s Lukášem občas vedeme dlouhé rozhovory o tom, co budeme dělat, polemizujeme i o tom, že bychom to tady zabalili a jeli někam do zahraničí, ale v tuto chvíli to nehrozí, jelikož Lukáš nastupuje do nové práce a je to skvělá příležitost.
Ve finále je úplně jedno kde jste, hlavně že jste tam s někým, s kým vám je dobře, smějete se spolu a máte se rádi! S láskou Simi