Od úterý nemám slov…

Stalo se totiž něco, co mi už navždy změní život. Nemůžu vám ještě říci co to je, ale slibuji že se to brzy dozvíte. Rozhodně jsem to nechtěla vykřičet do online světa dříve než to povím své rodině a přátelům, a tak stále ještě vyčkávám. Aby těch novinek nebylo málo tak včera (ve čtvrtek) jsem nastoupila do nové práce. Z prvních dojmů se dá těžko posuzovat jaké to bude, ale prostředí je krásné a kolegové působí velmi mile. Hned po práci nás čekal Vánoční večírek – respektive taková kinder party, jelikož si tam zaměstnanci firmy mohli přivést své rodiny a byl tam pro ně připraven pestrý program. Mohli jsme si nazdobit perníkové srdce, udělat adventní věnec a nebo zahrát na kytaru ve zkušebně. Servírovali tam mini hotdogy, burgery, čokoládové lívance a svařák. Díky všem těm nadšeným dětem se tam časem rozpoutala totální divočina a tak jsme se nakonec moc dlouho nezdrželi.
Dnes byl můj druhý den, postupně se začínám seznamovat s náplní práce, co vše mě čeká a nemine. Také začínám objevovat co vše je pro nás dostupné v ledničce – čerstvý zázvor, jogurty, džusy, vajíčka, mandlové mléko atd. Rozhodně to je příjemná změna a díky tomu oželím i ten zábavný karavan co jsme měli v předchozí práci.
Pokud se někdy budete rozhodovat pro nového zaměstnavatele, určitě si vyberte velkou mezinárodní společnost která nabízí všechny tyto benefity. Užijte si víkend a v neděli večer se podívejte na mé video, které vás asi hodně překvapí! S láskou Simi

P.S.: Ten kabát na fotce jsem stihla už reklamovat, po dvou měsících na něm byly žmolky jako kdybych ho nosila pět let! Byl z Reserved a tak jsme se domluvili, že mi dají poukázku v hodnotě kabátu na nové zboží. Pokud se vám něco podobného stane tak se nebojte zboží reklamovat. Firmy většinou spoléhají na to že to zákazníci nebudou řešit, ale nebojte se ozvat protože na to máte právo!