Poslední přípravy před svatbou

Naše svatba se neskutečně rychle blíží a ve mně se rodí nové pocity štěstí a stresu zároveň. Bude ten jedinečný den stát za to celé půlroční plánování? Bude to podle mých představ? 
Vím že nikdy nic nevyjde přesně podle našich plánů, a proto se na to již psychicky připravuji. Pokusím se si naši svatbu užít maximálně jak to jen půjde, nehledě na to co se stane. Přecejen je to hlavně o nás dvou, o mně a Lukášovi. Těším se a zároveň jsem nervózní. Ale nějak to dopadne :).
V posledních dnech vrcholí naše přípravy, dnes jsme byli ochutnávat svatební dort, zítra jdeme doladit detaily v restauraci kde se bude konat hostina a ve čtvrtek máme sraz s naším kameramanem. 
Během víkendu musíme vybrat Lukášův oblek a příští týden mě čeká maraton přezkoušení svatebních šatů a výběr květin. 
Už rozumím tomu že existují svatební organizátoři, je toho opravdu hodně. Ale na druhou stranu je to jen jednou za život (trvám na tom že by to mělo být jen jednou za život 🙂 a tak je krásné si tím vším projít a naplánovat.
Tyto fotky vznikly během minulého víkendu, kdy jsme se byli podívat na Vyšehradě a hledali, kde bychom chtěli svatební fotografie. Vyšehrad je nádherné romantické místo a tak půjdeme fotit nejspíše tam, co myslíte?
Mějte se krásně, užívejte sluníčka a plánování vašich dovolených a snad zas brzy na blogu nebo na mém Instagramu.
 
S láskou Simi