Rtěnka a lesk, co mění barvu dle vaší nálady!

 
Tak tohle mě vždy fascinovalo! Když nějaká věc dokáže měnit barvu podle vaší nálady. Již jako malé dítě jsem si koupila prstýnek, který měnil barvu a vždy jsem se zatajeným dechem sledovala, jak se měnil dle mé nálady. Až po nějakém čase jsem zjistila, že prstýnek reaguje na teplo a že když mi byla zima, prstýnek házel zelenomodré odlesky a naopak když jsem měla zahřáté ruce, tak šel do velmi teplých barev jako je oranžová, žlutá a červená. 
Když jsem tedy dostala možnost otestovat tyto dvě super novinky, které mění barvu dle naší nálady, neváhala jsem a ihned jsem se rozhodla to vyzkoušet. Jedná se o lesk a rtěnku MOODmatcher a MOODgloss z New Yorku.
Jako první jsem vyzkoušela lesk. Ihned po aplikaci na rty začal reagovat a vteřinu po vteřině jsem viděla, jak se mé rty zbarvují do výrazné syté růžové. Wow, tak to je teda něco! Ano, je léto, tak předpokládám, že to nyní hází výraznější odstíny. Schválně jsem zvědavá, jakou barvu to bude dělat v zimě. Lesk se krásně třpytí, je vláčný a rty neslepuje. Lehký nádech růžové zůstává i poté, když se třeba napijete a lesk si ze rtů smyjete.
Když jsem viděla, jak zajímavě reaguje lesk, nedalo mi to a ihned jsem vyzkoušela i rtěnku. Ačkoliv má sama o sobě výraznou rudou barvu, na rtech působí jemně a až dle vaší nálady se ukáže její pravá tvář. Díky mému letnímu rozehřátí se z ní stala opět rudá rtěnka. Rozhodně je matnější než lesk, netřpytí se tolik, ale zase déle vydrží. Zůstává na rtech i po napití a stále drží svou barvu. Pokud chcete přidat lesk, je možné na ni nanést ještě MOODgloss, o to více barvu a účinnost zbarvení posílíte.

Já osobně jsem nikdy nenosila výrazné rtěnky. Zprvu to bylo kvůli tomu, že jsem měla velké mezery mezi zuby a výrazné rtěnky tento nedostatek akorát zesílily a nyní to bylo kvůli rovnátkám, protože jsem se za ně styděla. Teď se ale v lesku na rtech a syté rtěnce cítím dobře i s rovnátky a nemůžu se dočkat, až mi je sundají a teprve vyniknou mé krásné rovné zuby! Užívejte si léto, experimentujte a zkuste něco nového! S láskou Simi