Satira/Lukáš píše: “From Russia With Love”

Simi: “Tento článek berte prosím s velkou nadsázkou. Lukáš má opravdu tvrdý humor a dovedu si představit, že ne každý to pochopí a ne každému sedne. Pokud vám nevyhovuje, tak nečtěte, nesdílejte, nechte si to pro sebe. Pojďme být vděční, že žijeme ve svobodné zemi, kde si můžeme dělat srandu ze všeho. Je to satira. Pro někoho necitlivé vůči současné situaci, někomu zas pomáhá vyrovnat se s tím. Ani já několik jokes ze článku nechápu a to, co se zdá jako překlep, tak není. Lukáš mi to musel dovysvětlovat :). Pokud na tom budete stejně, zkuste to dát přečíst vašich chlapům, podle mě je to spíše chlapský humor a něco ve stylu České Sody :). Je to napsané na základě vašich žádostí, že se chcete od aktuální situace odreagovat a třeba se i zasmát. Ano, situace je šílená, já brečím skoro každý den, ale nám černý humor v těžkých chvílích strašně pomáhá. Lukáš by byl mezi prvními, který by šel bojovat za svoji rodinu.”

Redakce nezodpovídá za názory jednotlivých členů.

Disclamer: Tento článek obsahuje černý humor. Neměl by ho nikdo číst a lituji, že jsem ho napsal. V případě mého uvěznění si sbalím svoje slipy a svůj rap. Prosím vymazat historii v mém prohlížeči. #fromrussiawithlove

Zdroj: AP Photo, Autor: Alexei Druzhinin

Funky Vladimir Putin se rozhodl, že jako prezident největší země na světě si ji ještě musí zvětšit o Ukrajinu. Víte co se říká o chlapovi, co si koupí velké auto, že? Tak si představte, jak na tom musí Vladik být.

Poutine je stejně velmi zajímavý muž, ve kterém nelze než nalézt zalíbení a obdiv. Jako jediný člověk na světě byl schopen na Bali vytáhnout řeckou amforu z moře… Jinak tam žádná jiná totiž není. Da Greek bojz se surfování s Darinkou keeponRollins moc nevěnovali, takže se tam ta amfora vlastně nemohla dostat. Ale cyka blyat PutItInBaby ji vytáh na první dobrou, nedivil bych se, kdyby to byla dokonce speciální sběratelská edice podepsána od Pythagora. Jednou větou.

Russian Standart boy ale na Ukraine docela narazil. Kdo zažil někdy stavbu, tak ví, že je to práce velice fyzicky náročná, maká se od brzkého rána, všechno je to těžký jak prase, práší se, srát se chodí na Toy Toyky apod. Ale UKáčka to je jiná liga. Eastern boyz nám tady v baráku mrskali nový stupačky, to je příšerná práce. Rozjebat někomu reálně celej byt a do pátýho patra tahat trubky a utěsnit je, aby v nich tekla horká voda pod tlakem, že se v tom dá sprchovat po perném dni u stroje v kanceláři opravdu není práce pro ledajaké bojz. Ale ukrainas greatest to tady mrskali s úsměvem a s kelímkem kefíru tři měsíce a dokonce bez rádia Blaník. Což Češi nedovedou, jak říkal táta, když se robi, tak musí muzika hrát. UK boyz prostě žijou z kefiru, takže minimálně co se týče jogurtové, tak kulturu maj.

Zkrátka a dobře jak se na ostravsku říká, chceš-li poznat co je dřina, kup si kolo ukraina, tak místní lid se small dick Putinovi určitě postavěj s kefírem v ruce a s písní v srdci, tak jako k našim madafaking stupačkám a zvládnou to. 

Ale teď vážně, je to hnus a i když sem nijak Ukrainu nikdy neřešil a bral jsem ji jako, že je to jedna ze zemí, kde se nutně nemusím podívat (bohužel sem west oriented boy), tak jim držím palce a věřím, že to zvládnou. Však kdo by seděl za pokladnou v Bille?

Autor: beastieboss@gmail.com

Pokud můžete, pomozte Ukrajině. Vše přehledně ve článku zde.