Výlet do Kutné Hory – módní přehlídka M&M

Už delší dobu jsme se chtěli jet podívat do Kutné Hory. Lukášovi se strašně líbily fotky z Kostnice a chtěl to vidět naživo. Než jsme stihli výlet naplánovat, přišla mi pozvánka od české značky oblečení M&M, která představovala svou novou kolekci. Firma sídlí v Kutné Hoře, proto se událost konala právě tam. Ubytovaní jsme byli v penzionu Benešova 6. V penzionu je restaurace a velmi příjemné posezení, kde je i dětské hřiště. Edwí tam hned vyběhl a kdyby nezačalo pršet, byl by tam asi celý den :). Naštěstí byl dětský hrací koutek i uvnitř (s interaktivním tabletem), takže měl Edwí o zábavu postaráno. My měli také skvělý program – představení značky a možnost si modely vyzkoušet. Mně osobně zaujala nejvíce tato halenka a tyto krásné šaty v červené barvě.

IMG_2510

Za oblečením M&M stojí moc milá maminka tří dětí Martina Pipková Loudová. Původně se specializovala na těhotenskou módu, v současnosti se zaměřuje převážně na módní oblečení pro ženy a děti.
Martina se také spojila s vizuálním umělcem Jakubem Ječmínkem, který
svá abstraktní díla vystavoval nejen v ČR, ale i v New Yorku nebo Japonsku. Jeho obrazy, které pro Fashion M&M tvoří, přenáší Martina do svých jedinečných modelů.

Pro značku Fashion M&M pózovala například DJ Lucca nebo modelka Gábina
Dvořáková Švamberová, která se následně stala dvorní tváří značky.

Praha 14.5.2020 koncert Miro Žbirka Vinohradská nemocnice  Foto MAFRA Tomáš KristIMG_2458IMG_2466IMG_2473IMG_2504

Po představení kolekce jsme měli procházku po Kutné Hoře s divadelním představením Kutná Hora Nestoudná. Další den jsme navštívili i Kostnici, ale tam se bohužel nedalo fotit.

IMG_2513IMG_2515IMG_4625IMG_2521 IMG_2524IMG_4602

I když nám půlku dne pršelo, bylo to super a výlet do Kutné Hory můžu jen doporučit. Zkuste to využít co nejdříve, dokud tam není tolik turistů…. A pokud hledáte baby friendy ubytování, můžeme vřele doporučit Benešova 6. Je vidět, že personál je na děti zvyklý a dokonce je má rád, což se jen tak nevidí! A jídlo nám také moc chutnalo, takže za nás spokojenost.