Tipy na Vánoční dárky pro muže

Článek s tipy na Vánoční dárky pro děti měl u vás velký úspěch, a tak mám pro vás i tipy na dárky pro muže. Věřím, že nejsem jediná, kdo nakupuje na poslední chvíli, proto se můžete inspirovat a něco z toho vybrat pro vaše drahé polovičky nebo tatínky.

Jako první bych vám chtěla doporučit dárkový poukaz na ušití košile na míru. Jak jistě víte, můj Lukáš nemá zrovna konfekční velikost a v běžných obchodech si těžko něco koupí. Navíc hezkých košil do práce nemá nikdy dost. Dostala jsem doporučení na obchod Peter James Proud. Nachází se na Praze 1, ale mají také eshop, na kterém můžete zakoupit dárkové poukázky na ušití košile na míru. Těším se, až si tam Lukáš něco vybere a určitě vám to pak ukážu i na mém Instagramu.

IMG_6008IMG_6012IMG_6014IMG_6023IMG_6024

Dalším mým tipem je klasika, která nikdy nezklame. Parfém. Lukáš si oblíbil Chanel Allure Homme Sport. Pokud nevíte, co by se vašim mužům (a také vám) mohlo líbit, zkuste právě tuto vůni.

IMG_5969IMG_5970

 

Všichni muži jsou v srdci stále malí kluci, a proto pokud nechcete nic praktického, kupte mu nějaký komiks, knihu apod. Lukáš čte hodně knížky a poslední dobou i komiksy, takže mě to inspirovalo.

IMG_5978IMG_5979IMG_5980

A jestli jste opravdu v nouzi (s časem i nápady), obdarujte ho dobrým jídlem a pitím. Láhev něčeho dobrého nikdy nezklame a každého muže potěší. Můžete vytvořit i tzv. dárkové koše, inspirovat se můžete např. na Atoto.cz.

large (1)large

Doufám, že vás článek inspiroval a pomohl v rozhodování, co koupit vašemu muži nebo tatínkovi.

S láskou, Simi