Tipy na Vánoční dárky pro děti z drogerie ROSSMANN

Dnes jsem se byla podívat v drogerii ROSSMANN, a byla jsem mile překvapená, kolik jsem tam našla Vánočních dárků pro Edwínka. Jako první jsem tam vzala nádherné dětské bodýčka z BIO bavlny. Moc se mi líbil design i kvalita oblečení.

234

Dále mě zaujala podložka do vany a dětské hračky. V současné době Edwínka koupeme již v naší velké vaně a bohužel mu to tam často klouže. Protiskluzová podložka je ideální řešení a hračky ho zas při koupání krásně zabaví.

IMG_5914IMG_5915IMG_5926IMG_5927IMG_5957

Nejvíce mě ale zaujaly dětské hračky ze Světa nápadů od značky Ideen Welt! Našla jsem tam dřevěný mixér, nebo krásnou dřevěnou kasa. Nakonec se mi ale nejvíce zalíbila dřevěná sada na pečení a xylofon s bubínkem.

Dřevěná sada na pečení je opravdu neskutečně rozkošná a již při focení mi jí Edwínek začal krást a ihned okusovat. Dřevěné hračky u něj v poslední době vedou, i když je zatím pouze okusuje, nebo s nimi tříská o zem :). Sada na pečení má nádherné barvy a přiznám se, že to byl tak trošku dárek i pro mě, jelikož se mi to neskutečně líbi. Jsem ale přesvědčená, že Edwínka to také náležitě zabaví a těším se, až si to na Vánoce rozbalí.

IMG_5929IMG_5930IMG_5932IMG_5933IMG_5934IMG_5936

Dřevěný xylofon s bubínkem je tak trochu bič na rodiče, ale naprostá rozkoš pro děti 🙂 I když je na to Edwínek ještě poměrně malý, dovedu si představit jeho nadšení, až zjistí, že na to může hrát. Rozhodně je to další krásná dřevěná věc a jsem sama zvědavá, jak dlouho to s Lukášem vydržíme, než nám to začne lézt na nervy.

IMG_5941IMG_5942IMG_5944IMG_5945IMG_5947

Doufám, že jsem vás inspirovala a že třeba vašim dětem pořídíte také něco podobného.

S láskou, Simi