Babydream Inspirace z ROSSMANNA

Nedávno jsem od ROSSMANNA dostala dárkovou poukázku na nákup, a tak jsem se rozhodla pořídit něco z jejich dětské značky Babydream. Již na první pohled značka zaujme svým krásným a jemným designem, který potěší maminky i děti. Všechny produkty jsem si sama vybrala a můžu vám je vřele doporučit.

Jako první jsem z této značky objevila designové dudlíčky. Edwínek již od narození vyžaduje pouze dudlíčky se zkosenou kuličkou, a tak jsme od začátku používali značku NUK. Když jsem se dívala po nějaké jiné alternativě, žádná z nich neměla tyto zkosené kuličky – až Babydream! Trošku mě mrzí, že jsem to neobjevila dříve, protože cenově vychází o mnoho levněji a design je také moc krásný! Velikosti jsou určené dle měsíců miminka. Nevím jak vy, ale já – respektive Edwínek dudlíčky neustále ztrácíme, proto kupuji nové téměř každý měsíc. Babydream se mi moc líbí a svou funkci plní skvěle, proto se pro ně určitě ještě vrátíme.

 

Další produkt značky Babydream jsou tyto papírové kapesníčky. Začala jsem dávat první příkrmy a dovedete si představit, že mít kapesníčky při ruce je zkrátka nutnost. Tyto jsou krásně jemné a designově se opět skvěle hodí do dětského pokojíčku (který zatím stále nemáme! 🙂

Nezapomněla jsem pořídit ani něco pro sebe. Tyto prsní vložky Mamas Babydream ocení všechny maminky a cenově opět vychází velmi výhodně. Pokud vám vyhovují velikostně větší prsní vložky, určitě s nimi budete spokojené.

89

Dalším praktickou pomůckou je kartáč na láhve a savičky. V těchto horkých letních dnech jsem začala dávat Edwínkovi vodu z láhve, a tak se tento kartáč rozhodně hodí. Líbí se mi, že na konci je houbičkový materiál, který láhve důkladně umyje.

1011

Jako poslední produkt značky Babydream jsem Edwínkovi již před nějakým časem pořídila tyto krásné roztomilé ponožky. Na špičce je chrastítko, díky kterému miminko mrská nožičkami ještě více a procvičuje je. Bohužel mi druhá někam zmizela, tak jsem vám zvládla vyfotit pouze jednu 🙂

12

Doufám, že se vám tato Babydream inspirace líbila a pokud vás nějaký produkt zaujal, určitě ho zkuste také.

S láskou, Simi