Jak funguje moje spolupráce s Notinem?

V poslední době se neustále řeší spolupráce – kdo, s kým, jak a co za to, a proto jsem se rozhodla napsat tento článek. Chtěla bych vás zasvětit do mojí spolupráce s Notinem, která úspěšně funguje již pár let. Nikdy jsem netajila, že jde o spolupráci, ale nikdy jsem ji také neoznačovala slůvkem AD. Není to totiž AD, ale barter.

Notino je asi největší internetová parfumerie na českém trhu. Poměrně často jsem tam nakupovala, a tak mě možnost spolupráce velmi potěšila. První článek v rámci spolupráce vznikl již před dvěma lety, kdy jsem psala o svém oblíbeném parfému. Na základě článku jsem pak od nich dostala poukázku na příští nákup. Pořídit jsem si mohla cokoliv, co jsem potřebovala a do článku mi nikdy nezasahovali. Podmínkou pouze bylo, abych odkázala na produkt, který mají na eshopu a zbytek už byl čistě na mně. Když jsem zrovna daný měsíc nic nepotřebovala, žádný článek nevznikl. Někdy naopak vzniklo článků více. Takto to máme i nyní, a proto mi spolupráce s nimi tolik vyhovuje.

Kromě svobody psaní článků a možnosti testovat nové produkty mi také vyhovuje rychlé dodání. Produkty si objednám na eshopu a nejpozději do 2 dnů mi je doručí. Mají opravdu široký sortiment zboží pro ženy, muže i děti. Kromě vůní a parfémů tam najdete i elektroniku, jako jsou fény, kulmy a pod. Nechybí ani dětská BIO kosmetika.

Díky naší spolupráci jsem měla možnost vyzkoušet opravdu spoustu produktů, které bych si možná ani nekoupila. Také jsem ve spolupráci s Notinem natočila video Ze života maminky, které bylo zaměřené na boj proti celulitidě. Plánované bylo natočit více videí, takže do budoucna možná ještě nějaká další vzniknou.

Notino mě občas překvapí i nějakým svým dárkem. Někdy pošlou balíček, ve kterém najdu jejich novinky, případně nějakou sezónní záležitost. Třeba na sv. Valentýna mě překvapili nádherným růžovým balíčkem, ve kterém byly opravdu krásné produkty. Nedávno jsem zas dostala v rámci jejich kampaně “Summer is yours” Summer Box, ve kterém jsem našla spoustu vzorečků. Bylo tam 17 beauty kousků pro péči o pleť i celé tělo v krásné designové krabičce. Já se tedy přiznám, že nejsem moc nadšenec vzorečků, mám raději velká balení, ale vzorečky jsou ideální zas třeba do kabelky na cesty. Já nejvíce využiji tři vzorky parfémových vod od Calvin Klein a štěteček na make-up. Pokud rádi zkoušíte nové produkty, pak je to letní tip přímo pro vás.

Některé spolupráce vzniknou a ihned zaniknou, s Notinem to funguje dlouhodobě. V současné době odmítám již poměrně dost spoluprací, ale Notino mě baví. Není vždy lehké skloubit vaší ideu a ideu firmy, ale pokud se to podaří, může to fungovat dlouhodobě a vycházíte si pak navzájem vstříc. Třeba nedávno jsem pro vás chtěla udělat soutěž o kupón v hodnotě 1000 Kč a Notino mi pro vás ihned poskytlo poukázku. To si na nich strašně cením. Také mě vždy potěší jejich osobní vzkaz, který se schovává v balíčku.

Doufám, že se vám článek líbil a dozvěděli jste se zas nové informace “ze zákulisí” spoluprací, a pokud byste měli zájem, můžu vám příště přiblížit zas nějakou další spolupráci.

P.S.: Hlasujte pro mě v sotěži Maminka roku ZDE, zabere vám to 3 vteřiny 🙂

S láskou, Simi