Hračky z BIO bavlny Kikadu + SOUTĚŽ

Edwínek bude mít za chvíli celé 3 měsíce, a tak začíná krásně reagovat na všechny možné hračky. Nejvíce ho baví světýlka, ale už se pěkně směje i na šustítka a hračky, které cinkají. Nedávno jsem objevila značku Kikadu, která je na českém trhu naprostou novinkou. Společnost Kikadu založily tři ženy z Německa Ginka, Mano a Silvi. Jejich myšlenkou bylo zkombinovat zkušenosti v oblasti výroby, designu a obchodu, a tak navrhly moderní, organické textilie a hračky, které při výrobě jednají v souladu s lidmi a životním prostředím. Certifikované bio materiály, ze kterých jsou vyráběny výrobky, pocházejí z výrobního závodu v Indii. Přírodní kaučuk je extrahován a zpracováván na Srí Lance. Výplně výrobků Kikadu jsou vyrobeny z recyklovaných PET lahví a pomáhají snižovat emise skleníkových plynů. Jsou lepší alternativou k přírodním výplním, které mají při nedokonalém vysušení tendenci k tvoření plísní. Finální výroba probíhá v pečlivě vybrané továrně na Srí Lance za férových pracovních podmínek pro místní zaměstnance. Edwík si velmi oblíbil spirálu na kočárek s liškou a také pískátko lišáka

Soutěž

Na mém Instagramu jste si odhlasovali, že chcete, abych pro vás pořádala soutěže, a tak přináším první z nich. Budeme soutěžit o nádherný bambulkový kolotoč nad postýlku právě od značky Kikadu. Podmínky soutěže jsou jednoduché a najdete je u fotky ZDE.

Pokud nemáte Instagram a přesto byste se chtěli zapojit do nějaké soutěže, určitě mi napište na Facebook do zprávy. V případě vašeho velkého zájmu uspořádám soutěž i na Facebooku. Budu se těšit na vaši účast!

S láskou, Simi