Co jsem dostala za narození Edwínka?

Narození miminka je bezesporu to nejkrásnější, co žena může dostat. Bývá ale také nepsaným zvykem, že žena k této příležitosti dostane nějaký pěkný šperk na památku.

Když jsem přemýšlela, co by se mi líbilo, chtěla jsem něco výjimečného, co by mohl mít na památku i náš malý Edwin. Zjistila jsem, že ALOve dělá personalizované náramky pro maminku a miminko, na které si můžete nechat vyrýt jméno miminka, datum narození nebo cokoliv dle vašich představ. Líbí se mi, že náramky jsou na pevné šňůrce, která se jen tak nepřetrhne a barvu si můžete vybrat podle vašich preferencí. Já jsem zvolila smetanovou, která se krásně hodí ke zlatému přívěsku. Přívěsky jsem nám nechala udělat ze žlutého 14-kt zlata s tím, že Edwin tam má vyryté své jméno a datum narození a já tam mám napsáno “My Baby” a datum narození Edwina. Na každém přívěsku je diamant. Náramky jsou nádherné a jsem šťastná, že máme s Edwínkem opět něco, co nás propojuje.

ALOve jsem objevila v nákupních centrech poměrně nedávno a moc mě zaujali svým designem a krásnými šperky, které se hodí k významným událostem jako je právě např. narození miminka či svatba. O to více jsem byla nadšená, když jsem dostala možnost navázat s ALOve spolupráci a podívat se tak přímo do výrobny šperků. Tam se vyrobil mimo jiné i tento zlatý náhrdelník se jménem Edwin.

Náhrdelník je opět ze žlutého 14-kt zlata s diamantem. Už dlouhou dobu jsem si přála nějaký náhrdelník na krk a musím říci, že bych si nevybrala lépe. Líbí se mi font i řešený detail s diamantem. Na video z výrobny šperků ALOve se můžete již brzy těšit na mém Youtube.

Doufám, že se vám šperky líbí a že jsem vás třeba trošku inspirovala, co si přát od partnera k takto významné životní události.

S láskou, Simi