Jack N’ Jill – dětská BIO péče

Na tyto produkty od Australské rodinné firmy Jack n’ Jill jsem narazila naprostou náhodou, protože mě neskutečně zaujal jejich roztomilý desing. Jack n’ Jill vyrábí přírodní BIO kosmetiku pro děti, a zaměřují se především na zubní hygienu. Jejich zubní pasty jsou 100% bezpečné při spolknutí. Jsou zcela přírodní a obsahují příchutě z ovoce v BIO kvalitě.

Kromě výroby zubních past se značka Jack N’ Jill zabývá také vývojem speciálních zubních kartáčků pro děti. Zubní kartáčky neobsahují žádné škodlivé látky, jsou recyklovatelné a rozložitelné. Neobsahují PVC, ftaláty ani BPA. Všechny produkty Jack n’ Jill jsou navíc vhodné i pro vegany, protože neobsahují ingredience získávané ze zvířat, ani na zvířatech nejsou testované.

Tato značka v Čechách není moc rozšířená a poměrně těžko se dají produkty sehnat, ale hodně jich najdete na Notinu, kde jsem je právě i poprvé objevila. Dívala jsem se že mají i sprchové gely, pěny do koupele či tělová mléka, tak to časem určitě také vyzkoušíme.

topLogo

Mají čtyři roztomilé postavičky – zajíce, dinosaura, hrocha a růžového medvěda, takže se budou líbít nejen rodičům, ale také dětem. I když Edwí zatím ještě žádné zuby nemá, těším se až tyto produkty budeme moci vyzkoušet a napíšu vám jak jsme s nimi byli spokojeni. Vždy jsem totiž nadšená když objevím něco nového (neokoukaného), kvalitního a navíc s tak nádherným desingem.

Zatím mám doma pohárek z bambusových a rýžových plev s dinosaurem, BIO zubní kartáček extra měkký Dino, přírodní zubní pastu s banánovou příchutí a dětský zubní kartáček na prst soft.

S láskou Simi