Svatý Valentýn – TIP co PRO NĚJ

Muži to mají na Svatého Valentýna jednoduché – většinou nás obdarují květinou či čokoládou, ale my ženy už to tak snadné nemáme. Pokud patříte k párům které slaví Svatého Valentýna a nevíte co dát vašemu partnerovi, mám pro vás pár tipů. Já si totiž často lámu hlavu nad tím co dát manželovi za dárek aby to nestálo několik tisíc, ale zároveň ho to potěšilo.

Lukáš začal v poslední době poměrně řešit své vousy, dokonce chodí i do barbershopu, a tak je ideální dárek např. nějaký přípravek na vousy. Rozhodla jsem se mu pořídit zjemňující balzám na vousy od značky Tolpa Dermo Men Barber. Vousy se po něm nekroutí a neškrábou.  Navíc byl tento produkt oceněn časopisem Men’s Health jako produkt roku 2017, takže to nemůže být šlápnutí vedle.

Také nedávno mluvil o tom že potřebuje nějaký kartáč na vousy, a tak jsem vybrala kartáč se štětinami z divokého prasete Captain Fawcett. Je zajímavé že společnost nese jméno neohroženého britského cestovatele a průzkumníka Peabodyho Fawcetta, který beze stopy zmizel v roce 1905 při výpravě v Africe. O 92 let později byl objeven Fawcettův kufr s toaletním pouzdrem plným balzámů, mastí a olejů, které si badatel sám vyráběl. Na základě toho vznikla značka, která na bázi podobných ingrediencí vyrábí pečující přípravky pro muže po celém světě. Rozhodně to je stylový kartáč, který se bude určitě líbit.

A co pro nefousaté muže?

Pokud si váš partner fousy nepěstuje, tak naopak ho můžete obdarovat nějakým pěkným balzámem po holení. Super design má anglická populární značka The Bluebeards RevengeTento balzám po holení určitě neurazí žádného muže a přitom je to srovnatelně drahý dárek jako kytice či nějaká kvalitnější čokoláda.

Přeji vám krásný svátek zamilovaných – ať už Valentýna slavíte nebo ne, udělejte si pěkný den a buďte na sebe hodní. S láskou Simi