Co jsem dostala k narozeninám?

Tento týden jsem měla ještě takovou mini oslavu narozenin i s mými kamarádkami, a tak vám konečně můžu ukázat vše co jsem dostala k narozeninám. Něco už jste viděli na mém Instagramu, ale to nebylo vše. Já obecně narozeniny moc neslavím a většinou si ani nepotrpím na nějaké dárky, ale letos jsem dostala opravdu nádherné věci což mě neskutečně potěšilo.

Jako první (předčasný dárek) jsem dostala parfém Gucci Guilty. Abych byla upřímná, byl to dárek ode mě pro mě, protože se mi těžko odolávalo povánočním slevám na Notinu 🙂 Gucci parfém jsem ještě nikdy předtím neměla, a tak jsem se ho rozhodla vyzkoušet. Je to úplně něco jiného než na co jsem zvyklá – spíše nosím sladší vůně, ale svým způsobem mě baví a rozhodně to je zajímavá změna.

Další nádherný dárek byl od Lukáše, který mi koupil zlatý prstýnek – skoro jako zásnubní! Já jsem původně říkala že nic nechci, ale on mi chtěl udělat něčím radost, a tak jsem si nakonec vybrala prstýnek. Co k tomu dodat, asi jsem se dostala už do věku kdy mě nejvíce potěší šperk, parfém a květina.

Od holek jsem dostala spoustu dalších dárečků – počínaje kosmetikou pro mě i pro mimčo, bio potravinami až po naušnice. Největší radost mi ale udělala knížka pro miminko “Moje první vzpomínky”, do které je možné psát a lepit fotky. Je nádherně ilustrovaná a už se těším, až ji začnu pomalu ale jistě plnit.

Dostala jsem opravdu nádherné dárky, ale ten největší poklad je stále pod mým srdcem a já už jen trpělivě čekám, kdy se mu bude chtít na svět. S láskou Simi