Nová vizáž – balayage styl a nové brýle

Chystám se na novou životní etapu a tak jsem si říkala, že by to chtělo i trošku změnit vizáž (dokud mám na to čas!) Pokud jste viděli mé video o vlasech tak určitě víte, že jsem jako blondýnka spokojená, ale vadí mi neustálé odrosty které musím řešit. Navíc hodně z vás mi pak psalo že bych mohla zkusit tzv. balayage styl, což je pozvolný přechod odrostů, takže to působí přirozeněji a zároveň to není tak náročné na údržbu.

Nejdříve jsem si říkala že ne, ale pak jsem o tom začala přemýšlet a uznala že to vlastně není tak špatný nápad. Vidíte –  to je přesně ten krásný příklad toho že já vás sice nějakým způsobem inspiruji na sociálních sítích, ale vy mne také. Svými názory, zpětnou vazbou a psaním soukromých zpráv od vás dostávám podporu a rady, které si často vezmu k srdci. Děkuju vám za to a rozhodně se mnou komunikujte dál, ať už na Facebooku, Instagramu nebo Youtube, protože kvůli tomu mě to baví!

Co se týče úpravy vlasů, svěřila jsem se do rukou salonu Unique a opět obrovská spokojenost! Vždy se mnou nejdřív udělají konzultaci, ukazují mi vzorky barev a snaží se přesně zjistit co si přeji. I když to byla tentokrát trošku delší procedura, vůbec mi to nevadilo protože jsou tam všichni moc milí a navíc vám udělají při mytí vlasů vždy úžasnou masáž hlavy, takže se tam člověk hezky zrelaxuje. Chodím tam moc ráda a jsem šťastná, že jsem takový salon vůbec našla.

Mé nové brýle byla spíše nutnost než plánovaná změna. Staré brýle, které staré ale vůbec nebyly, mi totiž praskly a tak je musím dát na reklamaci. Před půl rokem jsem si je pořizovala kvůli tomu, že mi Lukáš rozšlápl mé předchozí a tak jsem doufala že mi vydrží o něco déle. Bohužel mám v poslední době na brýle nějakou smůlu, tak doufám že tyto nové už mi vydrží několik let.

Mám černý model s žíhaným námětem od Ray Ban a mimochodem jste mi je také pomohli vybrat na mých Instastories – opět to ovlivňování! 😀 Vzhledem k tomu že jsem měla zrak změřený už od lékaře, přinesla jsem pouze recept a vybrala si brýle na pobočce. Zhotovení brýlí pak bylo neskutečně rychlé, což jsem moc ocenila!

Tak jak se vám má nová vizáž líbí? Tady je více fotek s novým účesem a brýlemi tak se můžete mrknout.

Balayage styl mám ze salonu Unique

Ray Ban brýle z Mister Optic