Ohřívač kojeneckých lahví a pokrmů

S příchodem miminka nám přibyde do domácnosti také mnoho přístrojů, z čehož tedy nejsem moc nadšená. Už teď mi přijde že máme malou kuchyň a často se mi stává že musím nějaké spotřebiče uklízet do skříněk, abych si vůbec mohla ukrojit chleba na lince. Jsou ale přístroje které nám nezaberou moc místa a naopak nám život s miminkem velmi usnadní. Jedním z těchto pomocníků je i ohřívač kojeneckých lahví a pokrmů Bayby BBW 2010.

Nevím jak to ta příroda se mnou nakonec plánuje, ale má ideální představa je že budu kojit a také chladit něco do zásoby, aby mělo miminko neustále mléko k dispozici. Jak jsem se dočetla tak mléko je pak potřeba vždy ohřát a zkusit buď hřbetem ruky a nebo ochutnat, zda je akorát. V tomto je ohřívač Bayby naprosto ideální, protože nám sám mléko či dětský příkrm ohřeje na požadovanou teplotu a nemusíme se bát, že by se děťátko jídlem spálilo. Tento přístroj byl speciálně navržen jak pro ohřívání mléka či stravy doma, tak i na cestách. Stačí jen v zadní části přístroje přepnout mezi použitím doma (obrázek domečku), kdy je přístroj napájen ze sítě, a použitím ve vozidle (obrázek auta), kdy se uplatní adaptér do auta. Vždy je ale nutné dodržovat bezpečností pravidla uvedená v návodu.

Doma můžeme menší skleničku s příkrmem právě vyndanou z chladničky podávat do pěti minut. V autě pak ohřejeme malou lahvičku mléka pokojové teploty na ideálních 37 °C již za šest minut.

Ohřívač Bayby se mi také moc líbí svým designem, který je jednoduchý, ale zároveň stylový. Rozhodně neudělá ostudu v žádné kuchyni, takže pokud by vás zaujal, můžete se na něj podívat na stránkách Bayby.

A pokud nejezdíte autem a ohřívač na cestách byste nevyužili, zkuste spíše tento multifunkční ohřívač kojeneckých lahví BBW 2020. Kromě ohřívání mléka a příkrmů slouží jako sterilizátor lahviček a umožňuje také vaření v páře, tzv. 4 v 1.  Je skvělé když se dá jeden přístroj použít pro více účelů a to tento multifunkční ohřívač rozhodně splňuje.

S láskou Simi