Přírodní rtěnky Lavera

Pokud jste viděli mé video kde se líčím přírodní kosmetikou, mohli jste si všimnout že jsem v něm používala BIO matnou rtěnku Lavera v odstínu 25. Dnes vám chci ukázat ještě další dvě, které jsou výraznější a hodí se hlavně na večerní události.

Jako první můžete vidět přírodní lesklou rtěnku divoká višeň v odstínu 14. Díky 100% přírodnímu složení se směsí pečujících olejů a bylinných bio výtažků máte jistotu, že je o citlivou pokožku rtů dobře postaráno.

Další je již zmiňovaná BIO matná rtěnka Lavera v odstínu 25, kterou mám asi nejraději. Hodí se i na denní líčení a používám jí občas i místo balzámu. Krémová formule se pohodlně nanáší a dodává rtům hedvábně hladký vzhled a decentní lesk.

Do třetice rtěnek od Lavery jsem si vybrala lesklou purpurovou v odstínu 33Tato rtěnka je hodně tmavá a hodí se např. k vínovým šatům. Bohužel musím uznat že výdrž rtěnek není zas tak dlouhá jako u některých neBIO rtěnek, ale je to za cenu toho že na své ústa nenanášíme žádné těžké kovy ani chemikálie. Pokud jste doposud žádnou přírodní rtěnku ještě neměli, můžete se podívat na OrganicTime.cz a třeba nějakou vyzkoušet. S láskou Simi