Jakou chůvičku pořídit?

Jako prvorodička musím uznat, že někdy je opravdu těžké rozhodnout co vše je potřeba pořídit do výbavičky pro miminko a co už je nadstandart. Když jsem přemýšlela zda koupit digitální chůvičku, ze začátku jsem měla názor takový že ji nepotřebujeme a že bychom ji v našem bytě ani nevyužili. Nakonec mi to ale začalo vrtat hlavou a uvědomila jsem si, že když dám miminko spát do vedlejší místnosti a zavřu dveře abychom ho nerušili, budu chtít mít přehled o tom co se tam děje a jestli náhodou není něco v nepořádku. Rozhodla jsem se tedy chůvičku pořídit a uvidíme, jak moc ji nakonec budeme využívat.

Na trhu opět existuje mnoho druhů chůviček – od základních digitálních audio chůviček až po digitální video chůvičky, a tak bylo poměrně těžké vybrat tu správnou. Nakonec jsem zvolila zlatou střední cestu a vybrala digitální audio chůvičku s LCD displejem od společnosti Bayby. Chůvička sice nemá kameru, ale má podsvícený LCD displej na kterém vidíte připojení, teplotu vzduchu v okolí miminka, baterku a další užitečné ukazatele. Umožňuje jednosměrnou komunikaci, tzn. že vy slyšíte miminko ale miminko neslyší vás abyste ho nerušili. Pro zvýšenou bezpečnost soukromí proti odposlechu je přenosový signál zašifrovaný, aby zvuky slyšel skutečně jen ten kdo má. Při výpadku signálu vám dá chůvička akustickou signalizaci, dále má 5 stupňů hlasitosti a dosah až na 300 m.

Balení obsahuje:

1 x Rodičovskou jednotku
1 x Dětskou jednotku
2 x Nabíjecí AAA Ni-MH baterii pro Rodičovskou jednotku
1 x Síťový adaptér pro Rodičovskou jednotku
1 x Síťový adapter pro Dětskou jednotku

Líbí se mi jednoduchý design a snadné ovládání. Už se nemůžu dočkat až tam toho našeho malého prďolu uslyšíme spokojeně spinkat. S láskou Simi