Vyživující přírodní krém na popraskané ruce

Nedávno jsem začala používat univerzální výživný krém Skin Food od značky Weleda a musím říci, že jsem z něj naprosto nadšená. Používám ho hlavně na ruce, které mám v zimě často suché a popraskané, ale je možné ho používat na celé tělo. Skvěle slouží jako podkladová báze pod make-up, na rozpraskané rty a podrážděný nos, nebo si z něho můžete udělat vyživující zábal pro ruce a nohy. Já ho užívám vždy na noc a ruce mám krásně hebké i v těchto zimních teplotách.

Skin Food je hutný a velmi krémový, ale překvapivě dobře se roztírá a provoní vám celou místnost. Cítím v něm bylinky, Lukáš zas tvrdí že voní po mandarinkách a ještě se nerozhodl zda mu voní či nikoliv, ale já ho miluji! Dle složení v něm najdete výtažky z violky trojbarevné, heřmánku, měsíčkových květů, a dokonce i extrakt z listů rozmarýnu.

Značka Weleda je mi velmi blízká svou filozofií, a ačkoliv jsem ji začala používat až poměrně nedávno s nástupem mého těhotenství, moc jsem si ji oblíbila a považuji ji za jednu z nejkvalitnějších přírodních BIO kosmetik. Všechny přípravky Weledy jsou vždy vyráběny ze zcela přírodních surovin a bez umělých konzervačních látek. Weleda si sama pěstuje léčivé rostliny ve vlastních zahradách. Provozuje také vlastní zařízení na získávání rostlinných extraktů, včetně jejich dalšího zpracování prostřednictvím tepelných procesů nebo potenciace.

Pokud máte rádi hutné a mastné krémy které krásně voní, rozhodně je to ta pravá volba pro vás. Více o Skin Food najdete na stránkách Weledy ZDE. S láskou Simi