Vánoční MOTHERBOX Vločka

Inspirace na vánoční dárky není nikdy dost, a tak bych vám ráda ukázala vánoční Motherbox Vločka, který může být skvělým dárkem pro těhotné ženy nebo čerstvé maminky.

 

Tento balíček je plný milých překvapení, zabalený v jemném saténu. Obsahuje ručně šitého a nahřívacího pohankového Vánočního jelena do postýlky, ručně vyráběný pytlíček Motherbox ze 100% bavlny ve stejné barvě jako Vánoční jelen s překvapením uvnitř. Ručně vyráběné je i přáníčko Motherbox, kvalitní kosmetiku značky Klorane Bebe a Nobilis Tilia pro malé potěšení, tak i kosmetiku pro maminku značky Klorane, Rituals a Nobilis Tilia.
Bavlněné body pro miminko neutrální barvy s překladem, velikosti 68 cm značky G-mini a talířek na první příkrm pro miminko značky Skip-hop se zvířátky z edice ZOO a pro inspiraci ať už pro budoucí nebo čerstvé maminky i časopis Těhule.

 

V motherboxu jsem také našla i pozvánku do Ateliéru YesPhoto na nafocení našeho miminka a vybrání 3 fotek zcela zdarma. Dále tam jsou i vzorky tělové masky a dětských olejíčků.

Dle mého názoru je Motherbox nádherný dárek nejen na vánoce, ale také i na babyshower a nebo k narození miminka. Můžete si vybrat i speciální box pro chlapečka v modré barvě a nebo růžový box pro holčičku.  Celý výběr najdete na Kašpárkovi ZDE, tak se můžete podívat.

Pokud navíc zadáte kód SIMILIFEBOX tak budete mít slevu 5%.

Přeji vám pohodové předvánoční dny a užívejte si hlavně klidu s rodinou. S láskou Simi