Kouřové líčení a nové vlasy

Včerejší den byl ve znamení krásy v salónu Unique na Praze 1. Mé odrosty už byly do očí bijící a tak jsem potřebovala nutně úpravu. Pokaždé když jdu ke kadeřnici tak se děsím jaký bude výsledek, ale tentokrát jsem byla moc mile překvapená. Zuzana mi nejdříve udělala jemné melíry u pěšinky a poté přeliv, který chytl naprosto krásně a sjednotil mou barvu. V salóně používají kvalitní přípravky od značky L’Oreal a barva na pokožce téměř neštípe. Celý proces i s mytím a foukáním trval do 2 hodin, což bylo nad mé očekávání. Většinou trávím u kadeřnice minimálně 3 hodiny a poté odcházím nespokojená s výsledkem a frustrovaná, kolik času jsem tam strávila. V tomto případě byl ale postup i výsledek naprosto skvělý.

Jako obrovský nadstandart považuji přístup paní Zuzany při mytí vlasů, nejen že mě ani jednou nezatahala a nedrápla tak jako to bývá zvykem, ale navíc mi udělala úžasnou masáž hlavy a dokázala tak vytvořit z mytí vlasů něco příjemného – tak jak by to mělo být vždy.

Častokrát se ale setkávám s pravým opakem. Při mytí vlasů většinou trpím jako pes a čekám, kdy mě kadeřnice bude drápat svými nehty a “vymývat” barvu. To opravdu není příjemné a jsem ráda že existují i výjimky jako paní Zuzana, které jsou laskavé a ohleduplné ke svým klientkám.

Po vlasech následovalo ještě kouřové líčení. Líčila mě profesionální vizážistka Bára, která často spolupracuje s celebritami a líčí pro módní přehlídky a časopisy. Přiznám se že takto výrazné líčení jsem na sobě ještě nikdy neměla a musela jsem si na něj trošku zvykat, ale po chvíli jsem si dovedla představit že bych takto vyrazila např. na Vánoční večírek nebo oslavu Silvestra. Líčení zabralo zhruba 45 minut a líbilo se mi, že vypadalo skvěle i zblízla.

V salónu byla přátelská atmosféra a pokud by vás zajímaly ceny služeb, tak se podívejte ZDE. Já jsem tam určitě nebyla naposledy a salón můžu vřele doporučit. Výsledek posuďte sami. S láskou Simi