Přírodní kyselina hyaluronová proti vráskám

Dnes bych vám ráda ukázala BIO Hyaluronové sérum Saloos, které již nějaký čas testuji. Jak víte tak Saloos je má oblíbená přírodní kosmetika a zatím mě ještě nezklamala. Hyaluronové sérum obsahuje vyvážený komplex dvou druhů 100% kyseliny hyaluronové. Zatímco nízkomolekulární kyselina hyaluronová působí na pokožku dlouhodobě, vysokomolekulární se stará o okamžitý účinek přípravku. Její nejvyšší možná koncentrace okamžitě hydratuje, vyhlazuje povrch pleti, aktivně působí proti vráskám a dokáže minimalizovat drobné jizvy.

Kyselina hyaluronová je látka, která se v našem těle běžně nachází a váže se na kolagen a elastin. Právě díky tomuto vztahu jsou naše klouby ohebné a pleť pružná. S přibývajícími léty ale kyseliny ubývá a o slovo se hlásí gravitace. Kyselina hyaluronová se dokonce aplikuje i pod pokožku, ale na to bych já osobně neměla odvahu. Při invazivní aplikaci kyseliny hyaluronové se injekcí stříkne malé množství gelu do vrásky a ta se zevnitř vyrovná. Skvěle funguje ale i zevně.

BIO Hyaluronové sérum si aplikuji vždy večer na odlíčený a umytý obličej a jemně ho nanáším na čelo a vrásky okolo očí. Je to průhledný gel bez parfumace a po nanesení se ihned vstřebá do pokožky. Po chvilce začnete cítit jak se pleť vypíná a působí skoro jako kdybyste si nanesli na obličej pleťovou masku. Tento pocit ale není vůbec nepříjemný a po chvilce si na něj bez problémů zvyknete a můžete jít v klidu spát. Ráno při umývání obličeje zjistíte, že vám sérum drželo přes celou noc a až nyní ho z obličeje smýváte.

Nejsem si jistá jestli se jedná tak trochu o placebo efekt a nebo to skutečně funguje, ale mám dojem že se mi jemné vrásky na čele opravdu vyhladily. Za mě je tento produkt velmi zajímavý a rozhodně ho doporučuji vyzkoušet. K dostání je v drogeriích a nebo online na Notinu za velmi příznivou cenu.

S láskou Simi