Nejkrásnější adventní kalendář

Dnes vám chci představit nejkrásnější adventní kalendář, který jsem kdy viděla. Nejedná se o klasický čokoládový, který všichni dobře známe, ale o unikátní kalendář ve kterém se ukrývá 24 přírodních produktů od francouzské kosmetické značky Decléor.

Pokud mě sledujete již delší čas tak víte, že mám k Decléor velmi blízko a dokonce jsem měla to velké štěstí potkat se se Solange Dessimoulie, 74 letou zakladatelkou této značky. Solange je úžasná inspirující žena, která mě ohromila svým přístupem k životu a naučila mě dívat se na všechno z trochu jiného úhlu pohledu. Její výroky mi dodnes utkvěly v paměti, jako je např. tento:

“Krása pro mě nic neznamená. Můžeme diskutovat, zda je či není něco  krásné, ale nikdy se neshodneme. Když dáte svému životu nějaký smysl, pak jste krásná.”

Celý náš rozhovor se Solange a další její inspirující výroky si můžete přečíst v tomto článku. Abych se ale vrátila k našemu vánočnímu času a adventnímu kalendáři, pokud se vám líbí a chtěli byste ho v prosinci také odkrývat a nebo ho někomu darovat, asi vás trošku zklamu – je poměrně těžké ho sehnat, ale pro více informací se můžete podívat na oficiální stránky Decléor.

A kdybyste chtěli vidět co se v kalendáři ukrývá, sledujte mě na Instagramu ZDE, kde budu od 1.12. na Instastories otevírat každý den jedno okénko. Já sama vůbec netuším co se v něm ukrývá, tak jsem velmi napnutá a budu mít co dělat, abych to do začátku prosince vydržela! Mějte se krásně a pořiďte si na začátek prosince také nějaký adventní kalendář, ať už tento a nebo ten čokoládový ;).

S láskou Simi