Dětské hnízdečko a polštářky

Z Instagramu na mě neustále vyskakují roztomilé věci pro miminko a tak jsem ani já neodolala a musela jsem si jedno takové úžasné hnízdečko s polštářky pořídit. Líbí se mi že to je nejen roztomilé, ale plní to i užitečnou funkci pro pohodlí a bezpečnost miminka. Mintové hnízdečko je vyrobeno ze 100% bavlny, plněno vatelínem a dutým vláknem. Zmenšený prostor hnízdečka miminko v dětské postýlce uklidňuje, dodává mu přirozený pocit bezpečí a zajišťuje mu klidný spánek. Miminko můžete uložit v hnízdečku do dětské postýlky, do kočárku, na pohovku, nebo kamkoli jinam, a víte, že je vždy v bezpečí, protože mantinely na hnízdečku vytváří vyhrazený ochranný prostor. Hnízdečko je oboustranné a může se prát v pračce.

Já jsem k němu chtěla ještě úžasné mráčkové polštářky, které mají na stranách provázky díky kterým se můžou uvázat k postýlce. Máte tak jistotu že se vaše miminko omylem neuhodí o postýlku a zároveň polštářky vytváří úžasný pocit pohodlí. Hnízdečko i polštářkový mantinel mám od české značky DOMIBaby.

Prozatím v něm spinká nejroztomilejší králíček Happy Horse Richie, ale za pár měsíců už v něm snad bude i naše mimi. Stejně mám trochu podezření že tyto plyšáky vyrábí hlavně kvůli rodičům, protože se tomu zkrátka nedá odolat 🙂 Strašně se mi líbí i tzv. “muchlací” plyšáci, velký výběr mají na Kašpárkovi. Podívejte se na fotky a pokochejte se tou roztomilostí ❤

S láskou Simi