Trendy plavky v létě 2017

S blížícím se termínem našich líbánek na řeckém ostrově Thassos najednou zjišťuji, že si potřebuji koupit nové plavky. Sice již plavky z předchozích let mám, ale ráda bych měla nějaké trendy a vhodné na opalování. Lukáš mi říkal že bych si měla koupit zlaté bikiny, ale bohužel jsem ještě žádné hezké neobjevila. Já osobně mám problém že se mi sice hodně plavek líbí, ale málokteré si můžu pořídit jelikož potřebuji dobře padnoucí podprsenku. Ideální jsou pro mě podprsenky s kosticemi a nebo s jemnou výztuží, která dostatečně podpírá ňadra.
Pro léto 2017 jsou trendy perleťové pastelové barvy jako je světle růžová nebo tyrkysová. Dále jsou v kurzu metalické barvy a to nejen na plavkách, ale také na botách či kabelkách.

Mně by se líbily nějaké rafinované plavky s vykrojením, ale uvidím co seženu tento týden v obchodech. Bohužel už nestihnu koupit plavky přes internet což je velká škoda, na různých zahraničních eschopech mají úžasné střihy a barvy a také o dost nižší ceny, ale nevýhodou je že se nedají vyzkoušet a některé fotky produktů nemají s realitou nic společného.
Přesto na to budu příští léto myslet a třeba si nějaké včas vyberu.
A co vy, jaké jste si letos pořídili plavky?

Zdroj: Zaful.com
Zdroj: Sheego.cz
Zdroj: Mojeplavky.com
Zdroj: Answear.cz