4,5 hodiny a je ze mě přírodní blondýnka na svatbu!

Také tak nesnášíte když musíte trávit věčnost u kadeřnice? Pro mě to je vždy za trest, ale když máte příjemnou kadeřnici, je to hned snesitelnější. Vzhledem k tomu že jsem se kdysi rozhodla jít z brunetky na blond se mé návštěvy v salónu opakují každý měsíc. Nejhorší co můžete udělat je každý měsíc měnit kadeřníka. Současný kadeřník totiž vůbec netuší jaké pokusy byly na vašech vlasech předtím prováděny a těžko se mu odhaduje, jakou péči by vám měl poskytnout. Většinou to pak dopadne tak že vás musí udělat tzv. “od základů” a to jsou teprve náročné procedury. Má poslední návštěva trvala 4,5 hodiny protože jsem si smyslela, že chci být zas “přírodní” blondýnou. Odrosty mě už nebavily, je toho teď plná ulice a zkrátka mi přišlo, že se cítím lépe v čisté blond. 
Je mi jasné že mě kadeřnice Verča nejspíše zabije za tyto fotky, ale já osobně si myslím že jsou krásné, i přestože večerní světlo už házelo stíny do vlasů které tam ani nebyly. Odrosty jsou pryč, barva je příjemná a působí přirozeně. I přestože jsem v tu chvíli byla v rozpacích, musím říci že na denním světle je nádherná a už teď se těším na to jak se v novém účesu příští týden budu vdávat :). 
Je až neskutečné jak rychle to uteklo, doufám že si ten svůj “den D” maximálně užiju a nebudu řešit organizační věci okolo. Vím že jsem se teď zas na chvíli odmlčela z Instagramu a Youtube, ale slibuji že vám určitě ukážu svatební fotky a možná i svatební video ;). Mějte se krásně a držte mi palce!
S láskou Simi

 

Před
Po

 

Zde se ještě můžete pokochat Verči nádherným salonem Wave v Praze 10
A tohle je naše usměvavá Verča  🙂