Kosmetické (ne)zbytnosti #3 – Vlasové produkty Kérastase

Pokud sledujete můj blog již delší čas tak určitě víte, že jsem posedlá produkty na vlasy. Miluji když se vlasy lesknou, mají zdravý vzhled a pružnost. Ani perfektní make up nás ve společnosti nezachrání pokud máme zničené či neupravené vlasy. Vlasy o nás hodně vypovídají, a proto bychom se o ně měli náležitě starat.
Značku Kérastase jsem poprvé vyzkoušela zhruba před rokem a už bych ji nevyměnila. Produkty jsou velmi kvalitní a i přes vyšší cenu se rozhodně vyplatí, protože vám vydrží dlouho a nemusíte si tak každý měsíc kupovat nové.
Kérastase Reflection Chroma Riche je šamponová lázeň pro barvené a melírované vlasy. Od té doby co jsem se obarvila na blond jsou mé vlasy více vysušené a potřebují šampon, který se o ně náležitě postará.

 

2

Na vlasovou masku od Kérastase již nedám dopustit. Nedávno mi došla zlatá maska Kérastase Elixir Ultime pro všechny typy vlasů, a tak jsem se rozhodla vyzkoušet masku přímo pro melírované a barvené vlasy Kérastase Reflection Chroma Riche. Vlasy jsou po kúře úžasně jemné a nevysušují se. Kúra není vůbec náročná, na šamponem umyté vlasy si nanesete masku a necháte 5 – 10 minut působit. Pak ji jen jednoduše smyjete vodou a je hotovo.

Na doporučení mé kadeřnice Verunky z Hair Salonu Wave  mám přípravek Kérastase Resistance, který je vhodný aplikovat na vlasy před žehlením. Vlasy jsou chráněné před vysokými teplotami, vyhlazené a drží tvar. Tato péče je vhodná speciálně na poškozené vlasy a roztřepené konečky. 
 
Také jsem neodolala tomuto vlasovému parfémovanému olejíčku Kérastase Chronologiste, který naše vlasy nejenom krásně vyživí, ale také provoní (Verunka říkala, že ho prostě musím mít!:) Stačí jedna či dvě kapky oleje nanést do konečků vlasů. Vlasy vám tak budou vonět až do dalšího umytí.

 

7

Produkty Kérastase vřele doporučuji a pokud dáváte přednost přírodní kosmetice, tak zkuste jejich novou řadu Aura Botanica, ve které je 98% složek přírodního původu. S láskou Simi