Kosmetické (ne)zbytnosti #2 – Jarní vůně Versace a šumivky do koupele

 

Pokud s příchodem jara toužíte po změně, zkuste si pořídit nějakou novou svěží vůni. Já jsem po tomto žlutém diamantu pokukovala již minulé léto, kdy jsem byla v Ostravě v Nové Karolíně a náhodou mi ho nějaká slečna před obchodem dala přivonět. V té době jsem znala pouze růžové Versace – Bright Crystal (světle růžový) a Bright Crystal Absolu (tmavě růžový), ale tento žlutý pro mě byl novinkou.
Versace Yellow Diamond je velmi svěží ovocná vůně, která je přímo stvořená pro jarní teplé večery a vysedávání na nějakých romantických místech.
Letos jsem si na něj opět vzpomněla a zkrátka jsem mu dala přednost před růžovými, které dost často rozpoznávám v ulicích. Nevím jestli to máte také tak, ale já vždy raději šáhnu po něčem růžovém než žlutém, nehledě na to jaké to má další vlastnosti. Pokud je to navíc ještě lesklé a se třpytkami, tak za sebe neručím (my ženy jsme zkrátka jako straky :). Tentokrát jsem ale zvolila podle svého čichu a musím říci, že jsem nadmíru spokojená.

 

 

Asi všichni z nás známe kosmetické produkty Lush a jejich úžasné bomby do koupele. Já jsem teď narazila na šumivé tablety do koupele Pusheen Bath Fizzers, které mě dostaly svou super roztomilou krabičkou. Balení obsahuje 4 šumivé tablety různých barev, které se vám postupně rozpustí v teplé vodě. Vaše koupele jsou tak zábavnější a díky vůni tablet se tak i dostatečně zrelaxujete.

 

Jak jste si mohli všimnout, tak toto je druhý článek z mé nové rubriky “Kosmetické (ne)zbytnosti”. Přišlo mi to jako zajímavý způsob s vámi sdílet nové kosmetické objevy a třeba vám přinést i tipy na dárky pro vás nebo vaše blízké. Mějte se moc krásně a nezapomeňte, že celý květen běží naše výzva #ZhubnuSeSimi. Pro více informací se podívejte na můj Instagram ZDE. S láskou Simi