Kosmetické ne(zbytnosti) #1 – Luxusní kosmetika Decléor

Je tomu již měsíc co jsem poprvé objevila a vyzkoušela kosmetiku Decléor. Měla jsem úžasnou příležitost udělat rozhovor se zakladatelku této kosmetiky paní Solange Dessimoulie. Rozhovor měl u vás velký úspěch takže pokud jste ho ještě nečetli, máte možnost ZDE.
Po měsíci používání bych vám ráda shrnula své poznatky a čerstvé zkušenosti s toutou značkou.
Decléor má úžasnou filozofii, která představuje holistický přístup ke kráse, kde je vše propojené a vzájemně protkané pro dlouhotrvající účinnost. Jejich motto SKIN – BODY – MIND ( PLEŤ – TĚLO – MYSL) je mi nesmírně blízké, já sama jsem si kdysi udělala certifikát na instruktora Body & Mind. 
Téma pleť bylo pro mě poměrně nové, nikdy jsem se o svou pleť moc nestarala, ale je pravda, že s přibívajícím věkem zkoumám každou svou vrásku a zjišťuji, jak se jí dá předejít. Ambassadorka Solange mě naprosto okouzlila svým půvabem a přístupem k životu a i přes její pokročilý věk vypadá úžasně. A to je podle mě ta nejlepší vizitka kosmetiky Decléor.

 

 
Aromessence Néroli rozjasňující sérum pro všechny typy pleti používám každé ráno ihned po umytí obličeje. Nanesu si 1 – 2 kapky do dlaní, rozetřu a jemným a krouživým pohybem aplikuji kolem očí. Dlouze se nadechnu a cítím, jak si to užívám. Elixír je z přírodních esenciálních olejů santalového dřeva, Neroli, Petitgrain a petrželových semínek. Nejen že naši pleť krásně vyživí, ale také odbourává stres a dodává vitalitu.

 

 
Hydra Floral hydratační krém pro normální až suchou pleť používám po aplikaci Neroli a před nanesením makeupu. Má příjemnou vůni, dobře se roztírá a aktivně hydratuje po celý den. Jeho složení obsahuje šípkový olej, extrakt ze slunečnice a výtažek z Violky trojbarevné. 

 

 

Aromessence Svelt tělový olej se sice velmi těžko shání na českém trhu, ale věřím že bude brzy k dostání. Jeho vůně je totiž naprosto božská! Pokud milujete tělové oleje a vůni tropických pomerančů. pak je to jasná volba. Díky rozprašovači se skvěle aplikuje a umožní vám tak hydratovat celé tělo. Aplikuji si ho na krk, ňadra, bříško a záda.
Aroma Comfort hydratační tělové mléko používám na ruce a nohy vždy večer po sprchování. Skvěle se roztírá a má příjemnou vůni. Tento mléčný krém obsahuje esenciální olej z magnolie a rostlinný olej z mokřadky. Je bez parabenů a umělých barviv. 
Závěrem bych chtěla zmínit, že Decléor je opravdu luxusní kosmetika a cena odpovídá kvalitě. Nikdy jsem po žádné kosmetice nevoněla tak intenzivně jako právě po Decléor. Dokonce jsem absolvovala i rituál Decléor v salónu a bylo to naprosto božské. Pokud by vás zajímalo jak takový rituál probíhá, podívejte se na video ZDE. Jejich přírodní esenciální oleje mě nadchly tak moc že už si nedovedu představit návrat k běžné kosmetice. Samozřejmě si uvědomuji že produkty Decléor nebudou vhodné asi pro každého, ale doporučuji je všem z vás kteří jste ochotni investovat do přírody a krásy. S láskou Simi