Jak mít hebké a kvalitní vlasy?

Pamatuji si že když mi bylo zhruba deset let, měla jsem naprosto dokonalé vlasy. Byly husté, dlouhé a lesklé. Byly mojí chloubou a díky nim jsem si připadala pěkná. Pak se v pubertě něco stalo a najednou se můj objem vlasů zmenšil na polovinu (nejspíš hormony a štítná žláza). Nebylo to tak že bych neměla žádné vlasy, ale už to zkrátka nebylo to co to bývalo. Pak jsem s nimi různě experimentovala, jako např. tak že jsem si je nabarvila na červeno.  Moc jsem se o ně nestarala, nepřipadalo mi to důležité. Umytí šampónem byla jediná péče, kterou jsem jim věnovala.
Před necelým rokem jsem si své dlouhé (zničené) vlasy nechala rapidně zkrátit a následně i obarvit na blond. Začala jsem jim věnovat více péče a přála si mít krásné lesklé vlasy. Vlasy totit tvoří velkou část z našeho prvního dojmu. Pokud jsou zdravé a upravené, častokrát vytvoří lepší první dojem než perfektní makeup. To samé platí u nehtů. Jsou to sice detaily, které ale ve finále tvoří celek.
Rozhodla jsem se svým vlasům věnovat více času a také peněz. Koupila jsem si vlasovou masku od Kérastase a naprosto jsem se zamilovala. Již při aplikaci jsou vlasy jemné, hebké a po umytí krásně poddajné a mají lesk. Skvěle se rozčesávají a upravují. Kérastase je jednou z nejluxusnějších vlasových kosmetik a i přes vyšší cenu se produkty vyplatí, protože jsou kvalitní a dlouze vydrží. Masku mám již přes půl roku a stále je tam asi třetina. Stačí nanést opravdu trošku, ale výsledek stojí za to.
Momentálně mám také Kérastase Elixir Ultime zkrášlující olejovou mlhu, která vlasy vyživuje a chrání před lámavostí. Neudělejte stejnou chybu tak jako já poprvé, kdy jsem si na vlasy nanesla tolik, že byly mastné a splihlé. Stačí opravdu trošku, nanést hlavně do konců vlasů a uvidíte, že budete mít krásné vlasy bez roztřepených konečků. Doporučuji. S láskou Simi
5