Svatební přípravy ještě nevrcholí, ale měly by!

Zbývá pouhých pár měsíců do svatby a mě už ty přípravy vůbec nebaví.. Vlastně nevím, jestli mě to někdy vůbec bavilo, ale to je asi jedno. Důkazem je i tento článek, který píšu místo toho, abych něco z těchto věcí řešila.

Ať žije prokrastinace.
A co všechno ještě stále řeším?

Svatební pozvánky

Člověk by nevěřil jak je těžké najít svatební pozvánky podle vašich představ. Jedny jsou moc kýčové, další moc obyčejné a zkrátka ne a ne najít ty pravé. Už jsem začala přemýšlet i nad tím, že si je všechny vyrobím sama, ale to se asi upíšu k smrti :).

Svatební šaty

První vyhrání z kapsy vyhání. Pamatujete si jak jsem říkala, že už mám svatební šaty od samého začátku? Tak sice mám, ale nejsou to ty pravé, haha. Zaprvé už mi nesedí (jo, velikost 36 je prostě 36) a zadruhé se mi přestala líbit sukně. Dala by se přešít, ale je to dost komplikované takže bude možná snadnější vybrat jiné šaty. Ale to je také boj a zkrátka na každých je něco špatně. Už se mi o tom dvě noci zdály noční můry, že vybírám svatební šaty a nemůžu žádné najít, pomóóóc! 😀
Tolik práce a peněz kvůli jednomu dni, to je ale hloupost…ale i tak se těším!

Máme kameramana!

Tímto vám všem chci moc poděkovat za tipy, které jste mi psali pod mé video na Youtube. Díky vám jsem našla svatebního kameramana, který je sice trošku dražší než jsme doufali, ale zas umí natočit kvalitní video a to jsem si přála. Snad se to povede a v létě ho uvidíte na mém Youtube.
DJ stále nemáme 😦

Svatební prstýnky

Vzhledem k tomu že poslední dobou pořád něco ztrácím (minule jsem ztratila naúšnice v Ostravě a ty už jsem bohužel nenašla) tak se mi nechce moc investovat do svatebních prstýnků. Dovedu si totiž živě představit, že se u moře nakrémuji a díky mastným prstům mi pak svatební prstýnek zklouzne do moře. Já vím, jsem moc negativní a vidím to černě, ale stát se to může. Na druhou stranu si uvědomuji, že to je něco výmečného a mělo by se to odlišit od jiného šperku. Tak uvidíme..

Doufám že tento příspěvek nepůsobil moc pesimisticky, já se na jednu stranu obrovsky těším, ale na druhou stranu mě děsí co vše ještě musíme zařídit a co se může pokazit.

Ale o tom to celé je – o emocích, lásce, slzách, radosti a rodině.

Držte mi place ať se z toho nezblázním a vše dobře dopadne. Děkuji že jste tu se mnou! S láskou Simi