Silvestrovská party / co si obléci?

Jaké jsou vaše plány na Silvestra? Těšíte se na tento jedinečný den v roce a nebo to moc neprožíváte? Přiznám se že já osobně plánované akce moc ráda nemám, dávám přednost spontánním událostem, které bývají vždy nejpovedenější. Na druhou stranu výjimečné dny jako je právě Silvestr a nebo narozeniny se musí naplánovat, takže mi většinou nic jiného nezbyde.
My s Lukášem budeme na letošní Silvestr nejspíše v Praze, dáme si nějaké dobré jídlo a podíváme se na půlnoční ohňostroje. Pokud budeme mít náladu, půjdeme se někam mačkat tělo na tělo do klubu a budeme dělat, jakože slavíme Silvestr:). Ať už to dopadne jakkoliv, chci se na tento den hezky obléci a upravit, přecejen je to jen jednou za rok.
Pro letošní sezónu jsou nejvíce trendy barvy vínová, tmavě zelená a zlatá. Opět se navrací sametové látky, tudíž neuděláte chybu pokud si nějaký ten top a nebo šaty pořídíte. Otázkou ale zůstává, zda se to bude nosit i příští rok a nebo je to jen chvilkový výstřelek.
Já zůstávám věrná klasické černé barvě, kterou můžete oživit sexy krajkou, která se nosí již několik sezón. Pokud na to máte postavu, určitě si pořiďte upnuté mini šaty, jelikož muži je na nás milují. Je chytré si přes minišaty vzít blejzr, který v případě nutnosti schová co je potřeba a také příjemně zahřeje.
Samozřejmostí jsou k tomu boty na vysokém podpadku. Já jsem si nedávno pořídila vysoké kozačky z Humanicu, které přesto jak vypadají tak jsou docela pohodlné. Ale pozor, neberte si je na celodenní nákupy, to vám pak odpadnou nohy tak jako mě! Doporučuji je nosit s elegantním topem a nebo sakem, díky kterému boty nebudou působit vulgárně. Skvěle se hodí také k upnutým rolákům. Doufám že jsem vás trošku inspirovala a namotivovala na oslavu Silvestra a nového roku! S láskou Simi