Hebké a krásné vlasy! Skvělý dárek pro vaše maminky

 

Od té doby co si barvím vlasy na blond jsem jim začala věnovat více péče. Prý není ani tak moc důležité jaký máte šampón a nebo jaké produkty použijete na úpravu vlasů (např. olejíček na konečky), ale důležitý je vlasový kondicionér a maska, která vlasy dostatečně vyživí a regeneruje.
V šampónech a kondicionerech se stále hledám a ještě jsem nenašla “svojí” značku, která by mi maximálně vyhovovala a mohla bych říci, že už si vlasy neumyju ničím jiným, ale u vlasové masky mám jasno! Již několik měsíců používám kúru od Kérastase a nemůžu si ji vynachválit. Zprvu jsem byla trošku nedůvěřivá, protože přecejen cena není úplně nejnižší, ale podle recenzí jsem se ji rozhodla vyzkoušet. Maska se nanáší na vlkhé umyté vlasy a nechá se působit zhruba 10 min. Už při aplikaci cítíte jak je maska jemná a doslova “hebká” a to samé dělá s vašimi vlasy. Na každou aplikaci vám stačí nanést pouze malé množství, tudíž vám kúra vydrží opravdu dlouho. 
Jak se můžeme všude dočíst, značka Kérastase se řadí mezi nejlepší vlasovou kosmetiku a je vhodná pro všechny typy vlasů. Díky inovativní technologii Oléo Complexe dodává vlasům zářivý lesk a přepychovou péči. Vlasům je dodána potřebná výživa díky kombinaci olejů a arganu. Jsou chráněné a odolné před škodlivými vnějšími radikály. Masku jsem si vybrala také z toho důvodu, že neobsahuje parabeny, což jsou zdraví škodlivé látky používané v některých kosmetických produktech.

 

Já jsem z této masky naprosto unešená a rozhodně ji můžu doporučit dál. Pokud máte poškozené vlasy barvením a nebo je chcete oživit a dodat jim zdravý vzhled, tato maska je ta pravá. Na Notinu.cz jsem našla i další varianty, např. na suché a křehké vlasy, na poškozené konečky, na vlasy postrádající hustotu atd. Věřím že tímto dárkem potěšíte vaší maminku a nebo kamarádku.   S láskou Simi