Monday Funday – jóga, zmrzlina, knihovna, Měsíc

Krásný večer. Dnes vám ukážu asi jen takovou photo session z dnešního dne. I přestože bylo ráno šílená zima, vyhrabala jsem se z vyhřáté postýlky a šla na ranní power jógu. Miluji dny kdy se mi tohle podaří, protože mám pak celý den skvělý pocit. Rána jsou v jógovém studiu taková kidná, tichá a panuje tam úžasná energie mezi lidmi, kteří se rozhodli si přivstat a udělat něco skvělého sami pro sebe.
Takhle krásné je to v Energy Studiu, miluji tu atmosféru…

Pak samozřejmě hezky šupem do práce aby bylo na koláče, a nebo v mém případě spíše na dortíčky 🙂
Po práci jsem se sešla s kamarádkou, kterou jsem neviděla od našeho Summer tripu do Portugalska. Pokud se chcete zahřát, mrkněte se na naše video z minulého léta ZDE.

Tady už má Léňa horkou čokoládu se šlehačkou a to jí ještě čeká čokoládový dortík a zmrzlina 😀 No jo, setkání po delší době se zkrátka musí oslavit.

Já jsem si vybrala malinový cheesecake, který byl naprosto božský!

A když se mlsá, tak se zkrátka mlsá. Byli jsme v Puro Gelato a tam se nedá odejít bez zmrzliny, zima nezima! 🙂

Je vám asi jasné, že dnes jsem už povečeřela a nic víc do sebe již nedostanu. Omlouvám se za špatný příklad do jídelníčku, ale když musíš, tak musíš :D.

Následně mířím do Národní knihovny, kam musím vrátit půjčené knížky. Miluji knihovny. Je tam vždy vše, co zrovna hledáte (teda občas si musíte udělat rezervaci ;). Vzhledem k tomu že se blížila zavírací doba tak jsem si knihovnu pouze prošla a zkoušela, zda mě v rychlosti něco neosloví.

Tak dnes prý nic. Odcházím s prázdnou, ale na cestě zpět mě zaujal automat na špunty do uší. Ehm, zajímavé… 🙂

Po cestě domů se kochám Měsícem, který byl dnes největší za posledních 60 let! Wow, to je teda něco. Věříte že nás Měsíc ovlivňuje? Já ne, ale občas to na sobě pociťuji, tak doufám že se dnes v noci neproměním ve vlkodlaka! Krásnou noc a nebo dobré ráno! S láskou Simi