Kosmetické nákupy v září – koupelové bomby a parfém Guess

Miluji koupelové bomby. Takové ty barevné voňavé koule které když hodíte do vody začnou bublat a měnit barvu! Doposud jsem věděla jen o značce Lush která je vyrábí ale nedávno jsem objevila tyto skvostné dortíky od značky Bomb Cosmetics. Jsou tak roztomilé že bych je nejraději snědla! Mají mnoho druhů a každý cupcake je originál. Já jsem si vybrala PassionFruit Dream a Blueberry Funday, který mi provoněl celý balíček z Notiono. Původně jsem ani netušila že jsou to koupelové bomby, říkala jsem si že i kdyby to byla mýdla tak je to k sežrání. Mile mě však překvapilo že když jsem kouli hodila do horké vody začala bublat a vytvořila tak perfektní voňavou a odpočinkovou lázeň.
K tomu všemu jsou produkty Bomb Cosmetics vyráběny ručně z čistých přírodních ingrediencí a pečlivě vybraných esenciálních olejů té nejvyšší kvality. Tato značka se stala velmi populární ve Velké Británii také díky šetrnému přístupu k životnímu prostředí. Mýdlové cupcakes mi přijdou jako skvělý dárek pro kamarádku nebo maminku, ale pozor, troufám si tvrdit že s nimi nepohrdnou ani muži! Abych byla upřímná, největší milovník těchto koupelových nezbytností je u nás doma Lukáš :D. Takže hoďte příteli do vany cupcake, umyjte mu záda a uvidíte, že bude štěstím bez sebe!
Jsem trošku posedlá novými parfémy a tak jsem si neodpustila toaletní vodu Guess Dare. Již jsem po ní dlouho pokukovala a říkala jsem si, že na to jak krásně voní má skvělou cenu. Navíc je to Guess a já tuhle značku zkrátka miluji! Rozhodla jsem se pořídit si Guess Dare, ale skvěle voní také Guess Dare Limited Edition a nebo Guess Double Dare. Tato vůně mi přijde vhodnější na podzim protože není tolik květinová a sladká jako většina mých parfémů. Mám ji opět z Parfums a jsem s ní maximálně spokojená.