Voňavý a barevný svět Lush!

Dnes jsem opět zavítala do prodejny Lush v obchodním centru Palladium a přinesla jsem si domů úžasné kousky! Dokonce mně milá slečna na prodejně ukázala a vysvětlila snad téměř všechny produkty, které Lush vyrábí – a že jich není málo! Najdete tam úžasná mýdla, sprchové oleje, koupelové bomby (doporučuji si nechat ukázat na prodejně), pleťové masky, krémy, šampony, deodoranty a dokonce mají i malé kuličky místo zubní pasty! To jsem ještě nikde neviděla. Všechno tam nádherně voní a hraje všemi barvami duhy. Chvílemi jsem se tam cítila jak Alenka v říši divů a chtěla jsem vyzkoušet úplně všechno.

85% produktů je veganských a zbytek vegetariánských. 

Je to z toho důvodu, že používají kvalitní suroviny jako jsou vajíčka či med, které pokožku a vlasy skvěle vyživují. To věděly již naše babičky, které tyto suroviny používaly nejen v kuchyni.

Domů jsem si vybrala citronové sprchové želé, které mě svojí konzistencí naprosto nadchlo! Je to jak návrat do dětských let a patlání se v želatině, což mě děsně baví!:) Dále jsem si přinesla mátovou masku na tvář a záda, která úžasně chladí a poskytuje pleti dokonalé čištění od pórů a nečistot. Maska je samo-konzervační, tudíž tam nebyly použity žádné konzervanty a vše je na přírodní bázi.
Jako třetí produkt jsem si vybrala fialový šampon, který zabraňuje blondýnkám žloutnout. Fialky a čerstvé citrony dohromady báječně spolupracují, aby udržely blond a stříbrné vlasy zářivé a lesklé – což potřebuji jako sůl! Mimo to i krásně voní a dodá tak vašim vláskům úžasnou vůni. Všechny produkty jsou handmade a na každé krabičce vidíte, kdo ji zrovna balil.

Když přinesete zpět 5 prázdných kelímků, dostanete čerstvou pleťovou masku!

Kelímky se tak recyklují a šetří životní prostředí. Lush produkty jsem si naprosto zamilovala a věřím, že po vyzkoušení si je zamilujete také! S láskou Simi