Calvin Klein Down Town

Na tento skvost jsem narazila úplnou náhodou. Vybírala jsem si vůni která by byla letní a ženská, a padla mi do oka (nebo spíše do nosu) parfemovaná voda Down Town Calvin Klein.Zprvu mi přišla až příliš sladká, ale dala jsem ji šanci a pořídila si ji v malém balení. Tak akorát do kabelky.
Když jsem si ji poprvé aplikovala na zápěstí a dala přivonět Lukášovi, řekl mi že mu moc nevoní, že je moc sladká. Bylo mi to trochu líto a tak jsem ji moc často nenosila. Pak jsem si ji ale po nějakém čase vzala a Lukáš se mě ptal, čím to voním, že se mu to hrozně líbí! No věřili byste tomu? 🙂
Prý jak jsem změnila barvu vlasů tak to na mě voní úplně jinak. Ale ne, ve skutečnosti se po prvním přivonění těžko určuje, zda nám vůně opravdu bude sedět a nebo nikoliv. Až po delším nošení poznáte jak voní přímo na vás a zda se vám a vašemu okolí bude líbit.
Down Town krásně vydrží až do večera, takže si ji nemusím opakovaně aplikovat. Navíc má malý roztomily obal který se vejde naprosto všude, což se mi hodí když chodím cvičit a parfém beru s sebou. Ve vůni najdete šťavnaté citrusové plody a ovocné akordy, ale také čerstvě natrhané květiny či koření. Podle mého názoru je to vyloženě letní vůně, takže se hodí na teplé letní večery. Ve středu odlétám do Portugalska za kamarádkou a nejspíš si vezmu s sebou právě tuto vůni. Moc se těším že si to s holkama užijeme a že uvidím poprvé v životě Lisabon, ale zároveň mě mrzí že tam Lukáš nemohl jet se mnou. Snad nám vyjde společná dovolená příští rok.
Calvin Klein je v poslední době blogerský boom, speciálně spodní prádlo můžete často vidět na fotkách na Instagramu. Já tedy žádné ještě nemám, ale přemýšlím o sportovní podprsence.
Užívejte si léto dokud je, objevujte nové vůně a zažijte nezapomenutelné zážitky! S láskou Simi
*Pořízeno z Parfums.cz