Kam chodím na jógu?

V nedávné době jsem začala chodit na jógu do Energy studia Václava Krejčíka v centru Prahy. Toto konkrétně je na Praze 2 hned na Náměstí Míru, ale jedno jógové studio je ještě na Praze 1. Interiér studia je krásně designový – najdete zde sošky Buddhy, obrázky asán, místa na odpočívání… Ve studiu je také možnost zakoupit si podložky na jógu, sportovní oblečení či zajímavé knihy.
Pokud máte štěstí, u vchodu vás uvítá kromě milé recepční i pes Aki, který je velmi přátelský a je tu jako doma. Dámské šatny mají zamykací skříňky, toalety a sprchu a také nádhernou terasu, kde můžete načerpat sluneční paprsky po lekci jógy. Ačkoliv je studio uprostřed centra rušné Prahy, uvnitř to působí jako oáza klidu a odpočinku. Rozhodně se tu na chvilku zastavíte, uvědomíte si sami sebe a o to právě jde. O ten klid a skvělý pocit, který si budete odnášet po cvičení.
Na výběr je mnoho typů cvičení – od power jógy, jin jógy, hatha jógy až po pilates či akrojógu. Velmi zajímavá lekce je také páteční Jóga&Wine, kdy můžete po lekci ještě chvíli setrvat a přátelsky si popovídat u sklenky vína. Není to jen jedna věc, je to vždy mnoho detailů, které ve finále vytváří celek. Namaste. S láskou Simi