Tělový olej proti striím Antistri!

V nedávné době jsem začala používat tělový a masážní bio olej Antistri od české společnosti Saloos, který má být speciálně zaměřený proti striím. V oleji lisovaném za studena najdeme bio slunečnicový, bio mandlový, meruňkový, bio sezamový a makadamiový olej. Jsou tam také 100% esenciální oleje kadidlovník, myrha a geránie a další. Pro obnovu pokožky nám pomáhají vitaminy A, E, F a lecitin.
Tento olej je vhodný speciálně pro těhotné ženy, které jsou nejvíce náchylné na strie, ale můžeme ho používat i na denní ochranu pokožky.
Tělo je dobré mazat na večer po koupeli, kdy je krásně vláčné a nejlépe vstřebá všechny vitaminy. Dejte si ale pozor – jakmile se namažete, jen tak to z kůže nesundáte, přecejen je to olej a zůstanete mastní pěkně dlouho :). Díky tomu ale budete mít druhý den pokožku jako hedvábí.
Olej se snadno roztírá a krásně voní díky exotickým esenciálním olejům. Rozhodně mě olej příjemně překvapil a brzy vyzkouším i další tělové oleje z řady Saloos.
Přeji vám úspěšný start do nového týdne, hodně slunce, malých drobností, které vám udělají radost (a nestojí půlku výplaty) a fajn lidí, kteří vám zlepší náladu! S láskou Simi