Má nová láska! Versace Bright Crystal Absolu

 

S příchodem jara jsem se rozhodla, ze vyzkouším novou vůni. Ano, je skvělé mít svůj parfém na který jsem zvyklá, ale občas je potřeba trochu změny do života. A jelikož parfém ve vás vzbuzuje nové vjemy a pocity, cítím, že teď je ten správný čas na odložení svého staré já a objevení svého nového. Už se vám nekdy stalo, že jste ucítili vůni, která vám připomněla určitou událost nebo vzpomínku?
Podle amerického profesora psychologie Trygga Engena vůně funguje jako jakési rejstříkové heslo, které nám rychle umožní načíst některé vzpomínky z našeho mozku, Díky tomu vůně dokáže evokovat vzpomínky ještě mnohem účinněji než to, co vidíme a slyšíme. Proto je vůně tak magická, dokáže v nás vyvolat něco hluboko uloženého v našem podvědomí, co leckdy nezvládne ani odborník.
Nechala jsem se inspirovat májovými rozkvetlými stromy a vybrala si parfém Versace Bright Crystal Absolu.  Nejdřiv. jsem si ho byla samozřejmě vyzkoušet v prodejně a pak až objednala na Parfums.cz. Dají se tam pořídit i nové testery v dvojnásobném množství a za stejnou cenu. Jsou ale bez uzávěrů, proto jsem raději zvolila klasické balení protože parfém nosím v kabelce.
Je zajímavé, jak parfém splyne s vaším tělem a vytvoří unikátní vůni, která je jedinečná a je jenom vaše. Vlastně až do poslední chvíle nevíte, jestli vám bude parfém sedět, dokud ho nemáte na sobě 24 hodin.
V partnersví to funguje stejně. Říká se, že by si partneři měli navzájem vonět a to nejen tehdy, když se navoní, ale hlavně tehdy, když spolu stráví noc a ráno se přivinou do svého náručí. Já tohle mám s přítelem na 120%! Miluji když si lehnu do postele a polštář voní jako On. Strašně moc mi voní a to je jen důkaz toho, jak funguje chemie mezi námi. Pokud mezi vámi funguje chemie, zasmějete se společně a můžete se na toho druhého spolehnout, pak je to partner pro váš život. Jak při výběru partnera, tak při výběru nové vůně je potřeba hledat, vyzkoušet a zjistit, zda k vám sedí a nebo raději zkusit něco nového. S láskou Simi

2 Comments

  1. Peggie says:

    Celkově se i tento parfém moc líbí a strašně mi voní, takže si ho do budoucna plánuji pořídit 🙂

    Soutěž o balíček Weleda

  2. No to balení parfému je skvělé.. Miluji růžovou, hihi! Asi si objednám tester na vůni jsem moc zvědavá! 🙂

    Nela Agáta z blogu Růžová rtěnka

Comments are closed.