Vyzkoušela jsem přírodní kosmetiku

O víkendu jsem obdržela balíček s přírodní kosmetikou Saloos a hned jsem se vrhla do zkoušení. Mé dosavadní zkušenosti s přírodní kosmetikou byly takové, že sice většinou krásně voní, ale účinek nebývá zas tak uspokojivý. To se týká hlavně přírodních deodorantů, které jsem si kupovala z DMka. Člověk si musí vybrat mezi tím, že buď bude pohodlně vonět celý den ale bohužel na úkor zdraví (o antiperspirantech jsem se doposud nedočetla nic dobrého), a nebo bude používat šetrný deodorant který neucpává póry, ale bude ho muset použít několikrát denně, aby to mělo uspokojivý účinek.

Hojivý aroma roll-on

Když jsem poprvé vyzkoušela hojivý aroma roll-on s vůní tea tree, překvapila mě jeho vůně. Tea tree má tak specifickou vůni že si nejsem jistá, zda mi voní a nebo ne. Každopádně jsem si olejíček nanesla do podpaží a měla celý den na sobě. K mému překvapení roll-on fungoval skvěle a nemusela jsem ho nanášet vícekrát. Rozhodně bych ho doporučila na cesty a nebo s sebou kdykoliv do kabelky, jelikož je malinký a zabere opravdu málo místa.

Koupelový olej granátové jablko

Na koupelový olej s vůní a výtažky granátového jablka se vrhnul jako první můj přítel, protože i když je to drsný chlap, rád relaxuje ve vaně a čte si nějaké fitness časopisy :). Když jsem přišla do koupelny, tak olejíček nádherně voněl exotickou vůní granátových jablek a vytvářel skvělou atmosféru na odpočinek a zapomenutí všedních stresů. Já osobně jsem si vanu ještě nedávala, ale už kdysi jsem vyzkoušela sprchový olej od Saloos a olejová konzistence mi moc vyhovovala. Už se těším, až si najdu chvilku pro sebe a napustím si vanu!

Regenerační obličejový olej Ylang-Ylang

Jak jsem se dočetla na stránkách Saloosu, tak zdrojem vzácné silice ylang-ylang jsou intenzivně vonící květy tropického stromu kananga vonná. Olej pomáhá udržovat přirozenou rovnováhu pleti, tzn. že je vhodný jak pro suchou tak mastnou pleť. Pomáhá obnovovat unavenou pleť a dodává jí svěží a vitální pleť. Já si olejíček nanáším večer před spaním a musím říci, že naprosto krásně voní. Připomíná mi vůni jakou má šípek.

Tělový Bio Peeling Čokoláda

Tak tento peeling voní naprosto božsky! Něco mezi kokosem a čokoládou, nejraději byste to snědli! Ale bohužel je to pouze na tělo, takže jsem si s tím natřela nohy a ruce a krásně si prokrvila končetiny a zbavila se odumřelých kožních buněk. Tento peeling je vhodný i na celulitidu, takže můžu vřele doporučit. Více se dozvíte na saloos.cz. S láskou Simi

 

One Comment

  1. Peggie says:

    Čokoládový peeling mám taky a jsem s ním moc spokojená. Celkově mám značku Saloos moc ráda 🙂

    Soutěž o balíček Weleda

Comments are closed.