Čím voním? Aneb můj neoblíbenější parfém

 

Ve svých 27 letech jsem konečně našla “svůj” parfém. Možná si řeknete, že to je celkem pozdě, ale lepší pozdě, než nikdy…
Gwyneth Paltrow, která je tváří tohoto parfému, mě přilákala k tomu ho vyzkoušet. Konkrétně se jedná o Hugo Boss Ma Vie s jednoduchým designem lahvičky ve starorůžové barvě. Když jsem si k němu poprvé přivoněla, zaujalo mě, že to není taková ta klasická sladká vůně, kterou můžete cítit kdekoliv v metru (v tom lepším případě když máte štěstí, v tom horším má dotyčný parfém ve stylu Brad Pot :D). Ale vrátím se ke Gwyneth. Jak uvádí popisek na parfums.cz, kde jsem ho mimochodem i koupila, parfém je pro silné a nezávislé ženy. Vůně je inspirována křehkostí duše a je to především kaktus, růže nebo jasmín, jež si podmaní naše potřeby a zajistí neutuchající neodolatenost. Aniž bych tohle předtím četla, musím říci, že s tím souhlasím a naprosto se s tím identifikuji. Hlavně to i hezky zní a dělá to z nás někoho výjimečného.
Na fashion značce Hugo Boss je zajímavé to, že se zaměřuje prakticky jen na muže, kterým nabízí luxusní oblečení, boty, hodinky atd. Tento parfém je ale pro ženy a je velmi vydařeným kouskem.
Používám ho každé ráno na krk a zápěstí a vydrží vonět až do večera. Občas, když jdeme s přítelem na večeři, se navoním i k večeru, ale to jen proto, že chci vonět hlavně tomu svému muži :).
Již jsem zkoušela mnoho parfémů a můžu říci, že špatně zvolený parfém vám dokáže znechutit celý den. Některé jsou tak silné, že je pak neustále cítíte až vás z toho rozbolí hlava. Hlavně ty sladké květinové, ty opravdu moc nemusím. Tvrdí se, že ten správný parfém byste na sobě neměli cítit, ale vaše okolí ano. Samozřejmě ale pouze zlehka, nemyslím to tak, že přijdete do místnosti a celá místnost voní (někdy spíše pak už zapáchá) vaším parfémem. Chce to také trochu soudnosti a speciálně pokud pracujete v open spacu tak jako já, tak si na to dávejte pozor. Děláte tím službu sobě i svému okolí.
Doufám, že to teď nevyzní jako klišé, ale až když má dívka nebo žena svůj parfém, cítí se skutečně sebevědomě a žensky. Alespoň u mě to tak začalo fungovat a zkrátka osobitý parfém k ženě patří. Možná jste na to už také přišli, možná na to teprve přijdete, ale žena zraje jako víno a některé věci se nám odkrývají až časem.

One Comment

  1. Miska says:

    Mám také, akorát v černém obalu a také voní nádherně! :))

    http://style-and-smile15.blogspot.cz/

Comments are closed.